…הנשיות הנצחית של פרה מייצגת את מטרתה לספק חלב והזנה. פירוש הדבר שחלום בו מעורבת פרה מראה שאתה מנסה ליצור קשר עם הצד הנשי שלך באמצעות פוריות, ילדות, חוכמה, יצירתיות, רומנטיקה, רגשות או יופי. @ מה שייחודי לחיה זו שהוא תמיד נקבה. פרות, אם כן, מייצגות לרוב פוריות ונשיות. פרות הן סימן אוניברסלי לבריאות והזנה, מכיוון שהחלב שלהן משמש ברחבי העולם בזכות הוויטמינים והיתרונות התזונתיים שלו. @ ## בחלומך ייתכן שיהיה לך … @ ראה פרה או תמונה של פרה. ## חלב פרה או ראה פרה חולבת. ## ראה פרה שמאכילה את הצעירים שלה. ## מיוצגת כפרה בעצמך. ## הותקף או הותקף על ידי פרה. ## הוקף בהדפס פרה או בעור פרה. ## נראה פרה בבית מטבחיים או נשחטת. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ הפרה נחלבה ביד (ולא במכונה). ## הפרה טיפחה את צעיריה באופן טבעי. ## הפרה רעה, ישנה או ניהלה כל אחד מתהליכי החיים הטבעיים. ## הפרה הייתה פעילה ומאושרת (ולא נניח בבית מטבחיים). ## היית מיוצג כפרה מאושרת. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ במיתולוגיה היוונית, פרות מיוחסות לאלה הרה. הרה הייתה גם אלת הנשים, הנישואין והפוריות, וזו סיבה נוספת שניתן לייצג תכונות אלה על ידי פרות בחלומות. כאשר הרה מגלה שבעלה זאוס בוגד עם איו, היא הופכת את איו לפרה שחייבת לנדוד על פני האדמה בצורה לא מובנת ומלווה בגאדפלי כואב ומגעיל. מסיבה זו פרה יכולה לייצג את החלקים הטובים וגם את החלקים הרעים של הנשיות. הפרה מייצגת את נאמנות הנישואין ואת ברכות לידת הילד, אך מענישה את מי שנותנים את אהבתם בחופשיות רבה מדי. לכן ייתכן שתצטרך להחליט אם הפרה בחלומך חווה את מחזורי החיים הטבעיים שלה בצורה מאושרת. פרה שמחה, מוזנת היטב ורועה בחופשיות היא סמל פנטסטי לנשיות ופוריותה של הרה. פרה אשר קשורה במכונות או בתחומי הכלוב קרובה יותר ליאו וחווה את הכאבים והאתגרים שבנשים. @ אם הפרה בחלום שלך חולבת, היא מייצגת לידה, פוריות או בריאות. פרה חלבה היא פרה פורייה המסוגלת להניק, ולכן היא קרובה לפוריות וללידה. האם מישהו בחייך מצפה או מנסה להרות? זה יכול להיות סימן להצלחה מוחלטת. באופן דומה, יתכן שיהיה לך ילד, או מכיר ילד, שעלה בראשך לאחרונה מכיוון שהוא נכנס לאבן הדרך הגדולה הבאה בחייו. @ אם הפרה עוברת הזנה במכונה, חולבת אותה במכונה, או אם היא כלובה או חיה בצורה טבעית בדרך כלשהי, אבן דרך טבעית טבעית, הריון או נשיות של מישהו נמצאים בסיכון. מפריעה מכונה שמאכילה פרה או זהותה הטבעית של פרה בכלוב, כלומר נשיותה בסיכון. פרה שנחלבת אינה מטפחת את צעיריה באופן טבעי; לכן, ייתכן שיש בעיה באחד התהליכים הטבעיים של לידה או ינקות. @ אם אתה רואה עור פרה או פרה שמדפיסים סביבך בחלום שלך, זה עשוי להיות תזכורת לחלק כלשהו מהנשיות שלך (כמו יצירתיות, אינטואיציה, חושניות, רגש או יופי) שמרגיש שהוא חסר או לא במקום. . צרו קשר עם הצד הנשי שלכם, ונסו לגלות את עצמכם מחדש. @ החלום נקשר לתרחישים הבאים בחיים שלך … @ הריון ולידה. ## נשיות. ## אבני דרך חדשות לחיים. רגשות שאולי נתקלתם בהם במהלך חלום של פרה … ## אהבה משפחתית. אהבה רומנטית. נָשִׁיוּת. יוֹפִי. עוֹשֶׁר. בְּרִיאוּת. תְזוּנָה….

…החלום בו נדקרת מרמז שאתה נפצע באמצעות הערות או תלונות של מישהו אחר. ~דקירה בגב~ מעידה על חוסר נאמנות, ואילו ~דקירה בחושך~ מעידה על ניחוש מוחלט. בדרך כלל, חלום זה מציע פעולה סופית הקשורה למעט נוחות. בחלום שלך יכול להיות שיש לך … @ אתה דוקר מישהו. ## מישהו דוקר אותך. ## דקירה בסכין. ## דקירת בעל חיים. @ עצה מהחלום שלך … @ לא מתת בחלום. ## לא חווית כאב כשנדקרת. ## לא הרגת מישהו בדקירתו. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ לדקור מישהו במאבק זה סימן לכישלון. אם אתה רואה את עצמך דוקר חיה, כמו פרה, פירוש הדבר שגופך חלש. דקירה בחלום קשורה לבגידה ופחד. אם תדקור מישהו בחלום שלך, זה יכול להתייחס לצורך שלך בהגנה מפני העוינות של אחרים. שנדקר אומר שאולי תהיה לך חוויה לא נעימה. @ שימוש בפגיון כדי לדקור מישהו מתייחס לאגרסיביות ולמיניות לא בשלה. זהו חלום נפוץ למדי עבור נשים שנמצאות במערכת יחסים גרועה ועלולות להרגיש שהן קורבן של בן זוגן הגברי. אותו חלום אומר שאתה מסוגל להסיר את כל המכשולים בדרכך ולפנות לפתרונות רדיקליים כדי לפתור בעיה או אפילו לשפר את חייך. @ שנדקרים בחלום מבשרים על תאונה אפשרית או חבורה של אסונות שמתרחשים בדרככם. אותו חלום יכול להצביע על כך שאתה מאוהב. דקירת אדם בחלום יכולה לחזות מכשולים לפנינו. אם תדקור בעל חיים זה יכול להיות רווח. לחלום שנדקר משקף את האופי הפגיע שלך. אתה מוכן להיפצע בכל עת. @ החלום על סכין מעיד שנותר לכם קרב רב יותר. אתה עלול להרגיש שאתה זקוק להגנה כלשהי. אם אתה אוחז בסכין בחלומך, המשמעות היא שאתה מנסה להתרחק ממערכת יחסים ולסיים אותה לשפיות שלך. אם אתה מוצא את עצמך נדקר בסכין, זה מעיד שהגיע הזמן לחשוב שיש לך מספר אויבים סביבך. ודא שאתה יכול לעבור בבירור לקראת החלטה עם אותם אויבים, אחרת הם יפגעו בך בעתיד. אם קצה הסכין בוטה, המשמעות היא שאתה מסוגל למצוא רזולוציה, אך אם הקצה חד, סביר להניח שהדברים ייפתרו הרבה יותר מהר. @ ## תחושות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום דקירה. ## זועם. עייף. עָצֵל. מְבוּלבָּל. עצבני. המום. במצב רוח רע. פגוע. לֹא בָּטוּחַ. עצבני. כּוֹעֵס….

…האם החלומות שלך יכולים לחזות את העתיד? ~Déjà vu~, המכונה גם déjà vecu, הוא מילה צרפתית שמשמעותה ~כבר רואים או מנוסים~. לחלום על משהו שלדעתך קרה לך לפני כן, אבל לא היה זה ~דז'ה וו~. לפיכך, במצב חלומי אתה עשוי לחשוב שמשהו מוכר, אולי אדם או מקום, אך בחיים האמיתיים הוא מעולם לא נחווה. היו גם דיווחים אחרים שדברים נראו בחלומות שלימים הופכים לאמיתיים. כמו לבקר במדינות, לפגוש אנשים או אפילו ללבוש בגד מסוים. חלומות אלה אינם רגילים. עכשיו, לפעמים אולי באמת חלמנו בעבר אבל לא ממש נזכור אותם. לכן נראה שהחלום מוכר. כשמדובר ~Déjà vu~ זה אומר שאתה לא באמת זוכר את מצב נושאת Déjà vu אלא אם היא מתרחשת לך בחיים אמיתיים. כאשר יש לך דז'ה וו בחלומות שלך או אם אתה חולם על דז'ה וו, החלום אומר שמשהו ייחודי יקרה לך. משהו מרגש! @ Dream on déjà vu כוללים תחושת פיוס שיכולה לקרות בינך לבין מישהו אחר. או שזה יכול להיות המשפחה שלך או החברים שלך, אבל אתה יכול להרגיש שזה קרה בעבר. @ בחלום שלך ייתכן שיהיה … @ המנוסה Déjà vu. ## נראה שאנשים אחרים חווים דג'ה וו. ## היית אי שם בעבר בחלום. ## נראה déjà vu בהקשר גרוע: כגון תאונת דרכים. זה גם מנבא שאתה עלול לחוות תקופות שליליות בחיים. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ הייתה חוויה חיובית של דז'ה וו: החלום הביא לאושר ושמחות בחיים. ## אתה חווה דז'ה וו לגבי איחוד. @ פירוש חלומי מפורט של דז'ה וו … דג'ה וו מוצג לפעמים בצורה מוטעית בחלומות הכרה. זיהוי מראש של חלומות ודג'ה וו הם שני דברים שונים. תחזית חלום פרה-קוגניטיבית אירוע שהכי קרוב לוודאי שיקרה לך בעתיד. זה מנבא אותך מה עלול לקרות. בעוד ב Déjà vu, אתם חווים אירוע שאתה חושב או מרגיש כבר קרה לך בעבר, בדיוק באותו אופן בו שקורה עכשיו. @ מה שבאמת קורה בדג'ה וו הוא שכשאתה חולם על סיטואציה, זה בא ממוחך. מכיוון שאתה חולם, המוח שלך עדיין ער והוא מקרין משהו שאתה לא חווה לעתים קרובות בעולם האמיתי. @ רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום על דז'ה וו … @ הכרה, שמחה, בלבול, הפרעה, תודעה תת, פיוס, אושר, צרות ומאוחדים….