…כשאנשים חולמים על דגים, מה זה אומר? חלומות דגים בדרך כלל קשורים לרגשות שלך. כיצד מבטאים ומטפלים ברגשות אלה על ידי החולם. חלום הדגים שלך יכול לדבר על המציאות שלך … על החיים האמיתיים שלך ועל הרגשות האמיתיים שיש לך. זה עשוי גם לחזות אירוע אפשרי בחייכם הנוגע מאוד למצבכם הרגשי. מה לגבי חלום על מיכל דגים? @ בחלומך יתכן … @ לראות מיכל דגים. ## צפיתי בדגים במיכל דגים. ## שים דגים במיכל הדגים. ## ניקוי ~~ לייפות מיכל דגים. ## דגים בגדלים שונים במיכל דגים. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ צופה במיכל דגים. ## אתה מנקה או שאתה מייפה מיכל דגים. ## שחיית דגים במיכל דגים. @ פירוש חלומות מפורט … @ לחלום על מיכל דגים מסמל רגשות של החולם שטרם יצא לשטח פתוח. יש רצונות ורגשות שבחרת להדחיק במקום להתעמת איתם. התנהגות זו יכולה להיות קשורה לרצון שלא לפגוע באחרים. הכרת ברגשותיך אך בחרת שלא להביע מחשש לאפליה חברתית. ## צפייה במיכל דגים בחלום שלך יכולה גם להיות שאתה זקוק להפסקה. קח את עצמך לאיזשהו הרפיה והירגע מאירוע מלחיץ מאוד. בדרך זו, אתה מסוגל להצעיר את כוחך ולחדש את האידיאלים שלך. לעולם אל תיקח את עצמך כמובן מאליו. הלא מודע שלך מושיט ידך אליך. הקשיב לפני שאתה מתעייף ולא מצליח לקבל את ההחלטות הנכונות בחיים שלך. יכול להיות שאתה עסוק בהרבה דברים שצריך להסתדר איתם. עם זאת, זכרו שבני אדם הם אנושיים בלבד. אנחנו מתעייפים ואנשים אחרים עשויים לחפש את החברה שלנו ולכן, הרשו לעצמכם להסתגר ולפגוש אחרים. צפייה בדגים במיכל הדגים קשורה ללא שום כיוון מוגדר בחיים. אתה מרגיש שאתה לא פרודוקטיבי ונראה שחייך הופכים לחסרי משמעות וסגורים. עשו משהו בנדון בשבילכם אולי תצטרכו לשנות משהו בדרכי החיים שלכם כדי להתמודד עם חיים ראויים. ## בחלומך אתה יכול לראות את עצמך מנקה מיכל דגים. לִשְׂמוֹחַ! ניקוי מיכל דגים מסמל לכם הזדמנות חדשה. ייתכן שיש עבודה חדשה המאוחסנת עבורך. אם אתם מחפשים עבודה, נסו לעשות כמיטב יכולתכם. זה גם אומר לך שאתה בשליטה מלאה על חייך כולל הרגשות שלך. אם אתה רואה את עצמך מכניס דגים למיכל דגים, זכור בדיעבד כי ייתכן שאתה ממלא את הרגשות שלך. יכול להיות שיש דברים טובים יותר שנותרו ללא הפסקה ופעולות טובות יותר לא יתבטלו אך היזהר מכיוון שזה עלול להוביל למשהו שלא יועיל לך ולא לאנשים סביבך. אם יש דברים שצריך לשנות או לעשות, דון עם האנשים הנוגעים בדבר. ## כמו כן, יתכנו חלומות כאשר הצלחתם להבחין בגדלים שונים של דגים במיכל דגים. זה קשור לחוסר יציבות הרגשות שלך שהחלטת להחזיק אותם בתוכך. @ תחושות שאולי נתקלתם בחלום על מיכלי דגים … ## עייפים, לא ממוקדים, עצמאיים, רגשיים, מדחיקים רגשות, סקרנים, מלאי תקווה, דומיננטיים….

…לפעמים אנשים תמהים לגבי משמעות הרעיון שנכנס למחשבותיהם בזמן שהם ישנים. חלומות נועדו לתת לנו אזהרה או רעיון שיכול להתייחס לדרך הטיפול שלנו בחיינו. ישנם חלומות המשקפים את המציאות או את החיים הערים. זה המקרה הזה שמראים לחולמים דברים שנחשבים בחיים כפי שמפרשים את חלומותיהם. חלומות נועדו גם לתת לך רעיונות מכריעים להחלטות שלך שעשויים להשפיע על עתידך. במקרה של חולם לקנות דגים, מה המשמעות של החלום הזה לחולם? באופן כללי, לחלום על דגים יש קשר לצד הרגשי של החולם. זה מדבר על החולמת עצמה ~~ עצמו. בחלומך יתכן … @ קניית דגים בחיים. ## קניית דגים מתים. ## קנית דגים ברשת. ## קניית דגים מסוגים שונים. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ קניית דגים בחיים. ## קניית דגים מסוג אחר. ## החולם קונה דגים ברשת. @ פירוש חלומות מפורט … @ אם מישהו רואה את עצמו קונה בחלום אמצעי ליכולת שלך לשמור על שליטה או שזה מסמל כוח. אם החולם רואה את עצמו קונה דגים פעילים וחיים, אך לא הודגש לגבי מספר הדגים שנקנו, הלא מודע שלך מנסה להגיע למצבך המודע לגבי תוכניות להינשא לאישה, אם עדיין לא נשוי. זה קשור ליכולת לקיים משפחה משלך. עם זאת, אם אתה כבר נשוי, קניית דגים בחלום מדברת על הרצון שלך לשמור על שליטתך או כוחך על האישה שאיתה היית נשוי. חלום מסוג זה יכול לשמש כמדריך לקיום קשר מזין עם האישה שאיתך. מצד שני, לחלום על רכישת דגים שנראים חסרי חיים, או שמא מלאי די הרבה זמן מסמל התמודדות עם הרגשות שלך או יכולת להמשיך הלאה. יתכן שיש אירוע שיכול להביא לך שמחה אך בסופו של דבר יגרום למצוקה בחייך. דוגמה קלאסית לכך היא היכולת להסתפק במעבר הלאה לאחר מערכת יחסים שבורה. זה אולי יביא שמחה מכיוון שתוכל להכניס כיוון לחיים שלך, אבל הכאב לאבד מישהו יקר לך הוא כואב. לראות בחלום שלך שאתה בשוק קונה סוגים שונים של דגים מסמל בלבול ברגשות שלך. שאתה עומד לקבל החלטה מכרעת באשר למי שתשקיע את רגשותיך. תן לזה לשמש אזהרה שאתה עשוי להתגאות בסוגים משתנים וגמישים של מערכות יחסים, אך עדיין, יש צורך להסתדר עם מישהו שאיתו חייך יכולים להיות מרוצים יותר. אם אתה חולם לקנות דגים שנמצאים עדיין ברשת כאילו אומר לך שהצלחת לכבוש מצב רגש נסתר שעלה סוף סוף. יתכן שאתה משתוקק לשחרר את רגשותיך אך רק מהסס שדברים לא סבירים יתרחשו. החלום הזה אומר לך להיות אמיץ מספיק כדי שדברים לא יעלו מעבר לשליטתך. @ תחושות שאולי נתקלת בחלום לקנות דגים … ## אמיץ, רגשי, גמיש, יציב, שמח, הפקרות, גבריות, שתלטני, עוצמתי, רצון, שנון….

…חלומות כאשר מציינים ומפורשים יכולים להשפיע מאוד על אורח חייך. יתכנו חלומות שנותנים אמצעי זהירות לגבי בעיות עתידיות שאפשר להיתקל בהם. חלומות עשויים לתת השראה גם בידיעה שהמאמצים הנוכחיים שלך יובילו להצלחה. במובנים מסוימים, ישנם חלומות שגורמים לך להבין את הנושאים הנוכחיים שלך, שזה נותן לך מרחב לתקן את הפעולות וההחלטות שלך. בחלום על בריכת דגים, מה זה יביא לך? באופן כללי, פרשנות לחלום על בריכה קשורה למצב הפנימי שלך שלרוב אינו מוכר לאחרים. אלה מחשבות ורגשות מודחקים שבחרת להגביל בתוך הלא מודע שלך, ולפעמים אפילו אתה נוטה לשכוח מזה. בחלומך יתכן … @ ראית בריכת דגים עם מים צלולים. ## נראה בריכת דגים מושקעת עכורה. ## בריכת דגים ריקה. ## ראה את עצמך מושיט יד אל בריכת הדגים. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ יש מים צלולים בבריכת הדגים. ## בריכת דגים מצויד היטב. ## נפלת לבריכת דגים צלולה. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ חלום בריכת הדגים קשור לחלומות ושאיפותיכם, כולל התשוקה, הרגשות והתקוות שלכם שצריך להבין לא רק אחרים אלא גם את עצמכם. לחלום על בריכת דגים מסמל את הרצון שכל הדברים האלה ידועים ויעלו. זה המושג הכללי שלה. על החולם להיזכר במה שהודגש בחלום של בריכת דגים לפירושו ישתנה בהתאם למראה בריכת הדגים או לפעולה שלך בחלום ההוא. לבריכת דגים מצוידת היטב יש קשר לשגשוג בפעילות הכלכלית שלכם. לחלום שהצלחתם לחזות בבריכת דגים צלולה, יש קשר למחשבות ולרגשות המודחקים שלך. החלום מנסה לומר לך לעמוד לצד האידיאלים, המחשבות והרגשות שלך. הם עשויים להיות מודחקים עכשיו אך לומדים לשטח את כולם. בריכת דגים עם חלום מים נקיים נותנת לך תקווה שהיא תתן לך תוצאה פורייה. עם זאת, ההפך קורה אם ראיתם מים עכורים בבריכת הדגים. החלום הזה אומר לך לעשות משהו כדי לשנות את הרגשות והמחשבות הכלולים שלך כדי להימנע מבעיות בעתיד. אמנם זה לא אומר לך לשמור אותם לנצח אבל זה אומר לשנות אותם ולגלות את זה לטובת כולם כולל עצמך. מה אם ראית בריכת דגים ריקה? לחלום המסוים הזה יש קשר לבואם של יריבים. זה אות בשבילך להיזהר תמיד ולהפוך את עצמך מוכנים. כדי להימנע מכאבים נוספים, הרשה לעצמך להיות מודע למצבך הנוכחי ולהתאים אותם בהתאם. יתכן שתוכל לראות את עצמך מושיט יד אל בריכת הדגים השקויה. זה מסמל את האומץ שיש לך או שאתה צריך להיות ברשותך כדי לעבור את כל הבעיות והנושאים הנוגעים לנאמנות ושגשוג. יכול להיות שיש אנשים סביבך עם אי רצונות. נסה להכיר את האנשים הסובבים אותך וסוגם בזמן יכול להגיע שתקצור מהם בעיות. אם אירוע קשיים זה באמת יגיע, עליכם להכין את עצמכם ואת רגשותיכם בלבד. אם אתה רואה את עצמך נופל לבריכת הדגים עם מים צלולים פירושו עתיד עם רצון טוב ושגשוג. פירוש הדבר גם שאנשים שאתה אוהב יתנו לך גם את האהבה שאתה מייחל לה. @ תחושות שאולי נתקלתם בחלום על בריכת דגים … אוהבת, משגשגת, שמחה, הרפתקנית, נאמנה, ביישנית, שמורה….

…מסורת ישנה אומרת שדגים בחלומות הם סמל חיובי. היוצא מן הכלל הוא רק החלום המציג דג מת או דג שהשמטת מהיד, המוט או הרשת שלך. החלום האחרון הזה מבשר נפש בעייתית, או אכזבה. אם מישהו חולם לדוג, זה מנבא אירוע חיובי. לחלום על דגי ים פירושו לזכות במשהו ובהצלחה. דג גדול מנבא שאנשים נוטים לרכל עליכם. דגים קטנים מייצגים נזק או אובדן של משהו. אם אישה בהריון חולמת על דג שיוצא ממנה בגופה, היא תלד תינוקת. @ בחלומך יתכן שיהיה לך … @ ראית דג. ## הלך לדוג. ## נתפס או נתקל בדג גדול מאוד. ## נתפס או נתקל בדגים קטנים. ## נראה דג מת. ## לא הצלחתי לתפוס דג. ## נראה דגי ים. ## נראה דג ורוד כמו סלמון. ## ראה דג לבן. ## אכלת או הכנת דגים. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ אתה מחזיר את הדג לאחר שתפס אותו. ## אתה רואה דג האינטראקציה עם סביבתו. ## אתה רואה דג גדול או קטן, כל עוד הוא שמח. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ אם אתה חולם על דגים, זה בדרך כלל מרמז על הצד הרגשי של הדמות שלך. לכל דג יש משמעות אישית משלו. אם אתה חולם על דג סלמון או דג ורוד, זה בדרך כלל מסמל שתהיה לך כמה חוויות חשובות בעתיד הקרוב. אם אתה רואה דג לבן, הדברים נראים חיוביים ביחס לחיי האהבה שלך. החלום הזה קשור גם לסימן המזלות של מזל דגים, בכך שאתה יכול לראות שני דגים שוחים יחד. הסמל החשוב של החלום הזה הוא ששני הדגים הם הפכים. על סמך פרשנות זו, החלום מציע שיש שני היבטים של האישיות שלך, ואתה צריך להיות מסוגל לשפר את הדימוי העצמי שלך. אם אתם אוכלים דגים, כולל דגים וצ'יפס, זה מראה ששגשוג יבוא בדרככם בזמן הקרוב. אם אתם תופסים דגים, זה מצביע על כך שרעיון טוב יספק לכם עצמאות כלכלית. @ אם אתה רואה דגים מעופפים, סביר להניח שתצליח להתגבר על קשיים בעתיד. אם אתה חולם על דייג, אתה צריך להיות מסוגל לקחת חופש כדי לנוח ולהירגע. אם הדייג תופס דגים, זה אומר שאתה צריך להיות סבלני כלפי אחרים. @ לחלום לדוג ואז לאכול את הדג הוא סימן למחלה חשוכת מרפא במשפחה שלך או בקבוצת החברים שלך, אבל זה יכול להתייחס גם לתאונה. אם בחלום שלך אתה הורג דג, זה סימן שתנצח כמה מאויביך. @ Fish אומר שאתה די מגעיל מחייך, וזה יכול להצביע על כך שמשהו מעכב את הפעילות שלך. לתפוס דגים מאגם מלוכלך מעיד על מכשול בעסקים שנוצרו על ידי כמה אנשים חשובים. דגים צבעוניים פירושם ריפוי חולים. קניית דגים מתייחסת לחמדנות ומחלות. פירוש דג מבושל הוא אובדן, ואילו דגים כבדים פירושם סכנה. ניסיון לתפוס דג בידיים מרמז על אכזבות סנטימנטליות. דג בזרם מים הוא סימן לצאצאים שיגיעו לחייכם בקרוב. פירושו של דג ששוחה בתחתית המים הוא סכנה, ואילו שחייה על פני השטח משמעה עושר. @ לתפוס דג גדול הוא סימן למזל, שמחה וניצחון, אך אם בחלומך אתה תופס אותו בידיים החשופות שלך, זהו סימן לרכילות ולבליזה. אם אתה משתמש בחוט דיג כדי לתפוס אותו, פירוש הדבר מייצג ערבוב של מילים חסרות משמעות. @ אם בחלום שלך אתה אוכל דגים, זה מנבא בריאות, הכנסה קבועה או זכייה בלוטו. ליטוף דג בחלום שלך אומר שתצטרך להתמודד עם נשים קלות שמביאות איתן דעות קדומות. הרבה דגים מתים מייצגים עצב, בדידות, תקווה דלה, ושאתה יכול להיות אחריו אנשים בוגדניים. @ ## רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של דגים … ## עצוב. בּוֹדֵד. רעב. עַלִיז. תוֹכֶן. אשפוז. מְרוּמֶה….

…לחלום על הורה מת הוא סמל לאושרך. זה יכול להיות זמנים קשים קדימה. האימה לראות את הוריך מתים בחלום שלך מתייחסת לדרך שלך להתקרב לעתיד. הורה מת בחלום פירושו בדרך כלל חרטה, נוסטלגיה, היעלמות, יחסים שבורים ואי אמון באהבה. בחלומך יתכן שיהיה לך … @ ההורים שלך מתים. ## אתה רואה שאחד מההורים שלך מת. ## ההורים של ההורים שלך גוססים. ## אמא שלך גוססת. ## אביך גוסס. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ תפסיק להיות כל כך מטריאליסטי. ## התייחס לרוחניות רבה יותר בחייך. ## וותר על קבצים מצורפים מיותרים. @ פרשנות חלומית מפורטת @ לחלום שההורים שלך מתים מעיד על רגשות לגבי עצמך בקשר לאופן שבו אתה מתקרב לחיים שלך. המוות מכונה לעתים קרובות מתן תשומת לב רבה יותר לחיים הפיזיים ולא לחיים הרוחניים. זה אומר שהרוחניות שלך מתה והגיע הזמן להחיות אותה מחדש. החלום הזה גם מצביע על כך שאתה עלול להיתקל בכמה שינויים משמעותיים בחייך. מוות של הורים קשור בדרך כלל לאירוע קשה. לעתים קרובות זה יכול להפוך לסמל לידה. זה יכול להיות הצורך בעימות כדי להתקרב לחיים בצורה רוחנית יותר ולקבל שתהיה התחלות חדשות בעתיד. @ לראות יותר מאחד מההורים שלך מת בחלום שלך, מנבא שאתה יבגוד בדרך כלשהי על ידי אנשים, וכדי לעצור את זה אתה צריך למצוא חברים כנים. לראות את הוריך מתים בחלום זה אומר שאתה מושפע מאלה שליליים בחיים הערים שלך ואתה לא נשאר סביב אלה שיש להם השפעה חיובית עליך. אתה עלול לעבור אובדן מהותי. זה יכול להיות גם אות שעליך לסיים את הדאגות שלך לגבי אדם מת. החלום הזה מציין גם נפש עם אין ספור חששות וחשדות. החלום יכול לכלול סיכויים עסקיים שליליים ובשורה עגומה. במידה מסוימת זה עלול להוביל גם למספר בעיות כסף בעתיד. אם מתה מציינת בדרך כלל שמשהו עשוי להסתיים בחייך. @ אם אתה חולם על הורה שמת לפני זמן רב, המשמעות היא שמצב עכשווי או זוגיות מזכירים לך את תכונותיו של אותו הורה. אם אתה רואה שההורים שלך מתים ואתה מדבר איתם, חלום כזה משקף את הפחד שלך לאבד אותם, או את הפחד לא להתמודד עם אובדן. אב מת בחיים הערים אך חי בחלומך מציע לך להתגעגע אליו ולנסות להחיות את הזמן שבילית איתו. אם אתה רואה רק ראש של הורה מת, זו אזהרה שיש לך אויבים סביבך. זה צפוי לחוות פרק זמן לא מסודר בכל הקשור לחיי העבודה שלך. @ לראות הורים מתים בחלום שלך מזהיר אותך שאתה נמצא במעגל הלא נכון של אנשים בחיים הערים שלך. עם זאת, הורים מתים יכולים גם להציע שתקבלו חדשות טובות מהחיים בחייכם הערים. הורה מת אחד פירושו חיים ארוכים. הורה שמת קבור פירושו להיפרד מקרוב משפחה. אם בחלומך אתה מדבר עם אביך המת, יהיה לך רווח מהותי כלשהו. אם בחלומך אתה מלביש את הורייך המתים, זה סימן רע, וזה יכול להתייחס למוות, קנאה או צרות באופן כללי. @ תחושות שאולי נתקלת בהן במהלך חלום של הורים שמתים. ## מפחד. מְבוּלבָּל. לבד. מְבוּקָר. פְּרָאִי. נבגד. עָצוּב. נגעל. גַעגוּעִים. ##…

…רשתות מעידות על הסתגרות ולעיתים קרובות משקפות חרדה ושל חוסר ביטחון לגבי חייכם. תלוי בסוג הרשת, לעתים קרובות הם מעידים על צרכים מיניים או התקשרות רגשית. עם זאת לפעמים הם גם סמל למזל טוב! כשאדם רואה רשת בחלום עושה את מה שהיא אמורה, כמו לתפוס דגים, זה סימן מהנפש שהם רוצים להיתפס ברשת האהבה. זהו מסר שאתה מוכן לקשר. אם אתה נמצא במערכת יחסים זה יציין כי הצרכים שלך אינם מתמלאים בתוך הקשר. @ כאשר רשת מביאה הרבה דגים זה סימן טוב לגבי אהבה והוא אומר שיהיו לך אפשרויות רבות. אם יש רק מעט או רק דג אחד ברשת זה אומר שהאהבה האמיתית שלך כבר סביבך או שאתה מכיר אותם בדרך כלשהי. בדרך כלל חלומות כאלה יראו שאתה מחובר לאהבה שלך בדרך על ידי קשר חברתי (מישהו שאתה כבר מכיר אבל אין לך קשר איתו) או עבודה. @ בחלום הזה יתכן … @ איבדת דג מרשת. ## ראה רשת. ## תפס משהו עם רשת. ## נלכד ברשת. ## ראה רשת שצפה במים. ## ראה רשת ישנה או פרוצה. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ תפוס דג עם רשת או שיש דגים ברשת. @ ## פירוש חלום מפורט … @ רשת היא גם סמל למעשיכם שלכם. רשת פתוחה היא סימן להתנהלות כנה ורשת סגורה מצביעה על כך שמעשיכם הם לא ישרים ויגרמו נזק לאחרים. זה מבוסס בעיקר על הגילדה שלך, ואם אתה רואה רשת פתוחה או סגורה (בלי שום דבר בה) זה זמן טוב להסתכל על ההתמודדות שלך ולראות מה אתה עושה בנוגע לאלה שאתה אוהב ובזוגיות שלך. שאתה יכול להרגיש גאה או שאתה יכול להרגיש אשם. @ לחלום על רשת קרועה, ישנה או בלויה זה סימן מרתיע. חלום מסוג זה יתייחס למערכת יחסים בה מוטלת בספק בסימן מחויבות ולעתים קרובות הוא דגל אדום שבן הזוג שלך אולי לא מרגיש סיפוק רגשית או מינית. יתכן שאתה לא מרגיש מרוצה אם אתה נתפס ברשת ואינך מסוגל לצאת. כשאתה נתפס ברשת בחלום, שקול את הדרכים בהן אתה מרגיש לכוד בחיים שלך. לדגים ספציפיים יכולה להיות גם זמולוגיה משלהם. אם אתם מכירים את סוג הדגים שנתפסו ברשת, שילבו את המשמעות של חלום הרשת שלכם עם מה שאתם מוצאים על הדג הספציפי. אם אינך מכיר את הדג הספציפי, לעתים קרובות גם הצבע חשוב. לדוגמא דגים לבנים רבים שנתפסו ברשת דייג חזקה בחלומכם ישקפו אפשרויות גדולות לאהבה. הדג הלבן יכול להצביע על טוהר וכבוד. זה יהיה סימן טוב מאוד לזוגיות, לחיפוש אהבה או להתחתן. @ החלום הזה נקשר לתרחישים הבאים בחייכם … @ חיפוש אחר אהבה או חוויה מינית. ## תחושת אובדן ביחס לאהבה. ## מחפש זוגיות. ## חשד לבן זוג שבוגד או בוגד. ## מרגיש לכוד. ## תוהה אם מישהו הוא ה~אחד ~בשבילך. רגשות שאולי נתקלתם בהם במהלך חלום של רשת … ## שמח. פסיכי. לובתה. נִפְעָם. רעב. סקרן. מטומטם. נרגש. שום דבר. בלנד….

…חלום זה מסמל בדרך כלל מגוון של רמות שונות של מודעות רוחנית, הצלחה, כוח ורווח חומרי. הכתר הוא סמל ההצלחה האולטימטיבי. לחלום על כתר זה להכיר בהצלחה שלך ולהכיר ביכולת שלך להתקדם בחיים. לראות נזר בחלום מרמז על יכולות נפשיות או אינטלקטואליות שלא מכירים בחיים הערים. זה יכול גם לסמן רצון לעולם הקסום. אולי אתה רוצה לחקור הצלחה רוחנית. במילוני חלומות עתיקים הכתר מסמל הצלחה של עושר חומרי. אם לכתר חסרות אבני חן זה יכול להצביע על כך שיש הרבה דברים שצריך לעבוד אליהם בחיים הערים. כתר (עשוי מכל חומר) מחובר למעמד ולהצלחה. חבישת כתר בחלומות שלך עשויה להיות הדרך הלא מודעת שלך לומר ~~~ ~אתה נהדר ~~~ 'אפילו טפיחה על השכם על עבודה מוצלחת שסיימת לאחרונה. אולי חווית הכרה בעבודה או בבית והכתר הוא סמל למעמדך המוגבר? @ בחלום הזה יתכן … ## הוכתר על ידי מישהו. ## היה עטרה על הראש. ## אנשים אחרים קיבלו כתרים. ## לבשו פרחים על הראש. @ ## שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ היית מאושר. ## ראיתם אחרים מוכתרים. ## הוכתרת בעצמך מכיוון שהדבר מייצג הצלחה. @ ## פירוש חלום מפורט … חלום זה גם מצביע על כך שתזכה במעמד המקצועי שלך בעתיד הקרוב. לראות כתר זהב פירושו שתזכה להצלחה. אם חלמתם שהניח כתר או זר דפנה על ראשכם או זר פרחים הונח סביב צווארכם, הדבר יכול להצביע על כך שתשתוקקו לחבב אנשים אחרים. לראות כתר כסף פירושו שיהיו לך יכולות רבות בעתיד שיזכו לעושר. ייתכן גם שאתה עומד לקבל איזשהו כבוד או פרס. אם אתה חולם שכתר תכשיטים מונח על ראשך, זה מודה בבירור שאתה צריך להיות גאה בהישגי העבר. החלום הזה גם מעיד על כך שאתה מנסה להתגבר על חרדות ששייכות בעבר. אם הפרחים גוססים או מתים זה יכול להצביע על כך שהערצת הנותן נובלת, או שציפיותיך מאוכזבות. אם החולם משליך את הפרחים זה מעיד על יחסים גרועים בין החולם לבין מישהו קרוב. חשוב שלא תשלוט במצבים שלא אמורים להיות בעתיד. בקצרה, חלום זה הוא סימן חיובי שמראה שעליך לחגוג את ההצלחות וההזדמנויות שלנו עם אחרים. החלום הזה נקשר לתרחישים הבאים בחיים שלך … @ איך אחרים רואים אותך בחיים. ## זמנים חדשים מגיעים בדרך שלך. ## ייתכן שתזדקק לעזרת אחרים. רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום להכתיר אותך … אושר. אהב להיות מוכתר. נהניתי מהחלום….

…מוות יכול להיות חלום מטריד, אבל כשאתה חולם עליו, זה בדרך כלל לא סימן רע. למעשה, זה בדרך כלל ההפך. חלומות חוויה של כמעט מוות הם גם דרכים לפתוח תעלומות שבדרך כלל מוסתרות לך. בחלומות מוות קרובים לפעמים אתה מת בהם או שזה פשוט מרגיש שאתה גוסס. חשוב לציין את ההבחנה בין השניים לפענוח החלום. @ בחלום הזה יתכן … @ היית קרוב למות או הרגשתי שאתה מת. ## הרגיש כאילו מישהו סביבך גוסס. ## נפטר וסייע למישהו אחר בהימנעות ממוות. ## נפטר ואז דיבר עם אדם אהוב ואז חזר לחיים. ## הרגיש כאילו אתה גוסס. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ אתה מת בחלום שלך. ## אם מישהו אחר מת. ## אם אתה מת ואז תחזור לחיים. @ משמעות חלום מפורטת … @ חוויות סמוך למוות שכיחות יחסית כאשר רבים מהם מדווחים על ידי אנשים שמרגישים שהם מתו. חלק מהאנשים האלה מתו טכנית ואז חזרו לחיים. בזמן החלום כשאתה חולם על עצמך גוסס או שמישהו אחר סביבך מת אז זה סימן לחיים ארוכים או לשיפור הבריאות. בחלום שלך אם אתה מתעורר מחדש ממת זה מעיד על תגמול על מאבק ואתה עלול לגלות שיש לך חלומות אלה כאשר הדברים נראים נמוכים מאוד בחייך. ## זו תזכורת מהנפש שלך שהדברים ישתפרו, אתה תתמיד ושאתה עושה עבודה טובה בחיים שלך. חלום חווית הקרוב למוות הוא חלום חיובי מאוד. גם כשיש אדם אחר שעובר את זה – אז זה סימן טוב עבורם. ## אם בחלום שלך בזמן חלום חווית המוות הרגשת נוכחות או שוחחת עם מישהו שעבר, זה זמן טוב לנסות להיזכר במה שנאמר. זה לעתים קרובות מייצג מסר שאותו אדם מנסה להשיג אליך או משהו שהם אמרו בזמן שחי ששכחת אבל צריך לדעת. ## כאשר יש לך חלום שמישהו אחר ימות סביבך ואז יחזור לחיים, זה סימן שאתה מודאג מהאדם הזה. אולי הם זקוקים לעזרתך ואתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה כל מה שאתה יכול כדי לעזור להם. ## זה נורמלי לפחד אחרי חלומות מסוג זה אבל שימו לב לעובדה שהמוח עובד בדרכים מסתוריות. אל תיבהל מהחלומות האלה. במקום זאת, טוב לשים לב אליהם מקרוב כי חלומות על כמעט מוות הם כאלה שמגיעים עם מסרים ומידע נהדר שאולי הדחקת ויהיו מועילים לך. ## מכיוון שאתה מרגיש שאתה מת לא אומר שאתה באמת מת. לפעמים חלומות של כמעט מוות הם חלומות גוססים באמת ויש הבדל קל בין השניים. כשאתה מרגיש שאתה מת בחלום זו אינדיקציה שאתה צריך להתמקד בבריאות שלך. זהו חלום אזהרה שאתה צריך לטפל טוב יותר בעצמך. @ החלום הזה נקשר לתרחישים הבאים בחיים שלך … @ זקוק לעזרה או תקווה. ## טיפול בבעיות בריאות. ## מודאג מהבריאות של חבר או בן משפחה. ## לא בטוח בדרך שלך בחיים או אם אתה עושה את הבחירות הנכונות. ## מחפש חוכמה. @ ## רגשות שאולי נתקלת במהלך חוויות חלומיות של כמעט מוות … ## מפחד. מפחד. נחבא אל הכלים. עַצבָּנִי. עָמִיד בִּפְנֵי. אָבֵד. אָבוּד. מוּדְאָג. חינם. שַׂמֵחַ. מְזוּעזָע. תַדְהֵמָה. נִפלָא. נִפלָא. אוֹר. אָדוּק. שָׁקוּף לְמֶחֱצָה. מוֹעִיל. סקרן. אהוב. מְקוּבָּל….

…סירנה יכולה להתייחס לצופר אזעקה או לנוכחות נשית מיתולוגית. כגון מערכת אזעקה, כל צפירה היא אזהרה מוקדמת, בדרך כלל לגבי איום. סירנות (נקבות אטרקטיביות) הן נימפות ים אגדיות שבשירה פיתו ימית עד מותן. בגלל מה שעשו הצפירות, החלום עליהם מסמל פיתויים שיגרמו למהפך ואי סדר. בחלום שלך יכול להיות שיש לך … @ אתה שומע צפירה. ## אתה רואה צפירה. ## צפירה מקסימה. ## הרבה סירנות. ## צפירת רכב חירום. @ עצה מהחלום שלך … @ תרגיש אושר בזמן ששמע את הצפירה שרה בחלום שלך. ## מיזמים חדשים הם חיוביים. ## אתה עוקב אחר דרך ברורה של פעולה. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ חולם לשמוע צפירה, כמו סירנה של רכב חירום, הוא אזהרה מפני סכנה אפשרית. אם אתה קצת יותר מבוגר, החלום הזה יכול להיות תזכורת לתקופת המלחמה. שמיעת צפירה יכולה גם לבשר כמה חדשות מגיעות אליך; עם זאת, חדשות אלה אינן בעלות חשיבות מיוחדת. @ צפירה נקבה (בת ים) היא סימן להונאה ולהיסח דעת מדרךך. הצפירה היא גם סמל מיני. אם את אישה ואת חולמת על צפירה, זה אומר פיתוי והרס. הצפירה יכולה לייצג את נפשו של אדם. צפירה מפתה אותך לאסון. @ כל חלום על צפירות מנבא כמה אכזבות. אתה לא צריך לבטוח בשבועות כלשהן. לשמוע סירנה שרה זה סימן לתשוקה גורלית ולהרס עצמי. צפירה בים מייצגת רגשות כלואים. סירנות קשורות לצד הרגשי של זהותך; לכן, עליך לשאול את עצמך מה אתה מרגיש. @ סירנה בחלום מסמלת פיתוי וחושניות, כמו גם את הצורך העז שלך בקשר אירוטי מעולה. מכיוון שצפירות חיות בים, הן מוחות מים; לכן הם מחוברים לכוחות האפלים שאולי לא באמת מבינים. במיתולוגיה, כל סיפור על יחסים עם סירנות הסתיים בפירוד, מוות או עצב וייאוש טהורים. @ נקבה עם סיפור דגים, הצפירה המוצגת בחלום מייצגת את המיניות הנשית הקרה רגשית, ולכן יכולה להתייחס לפריג'יות או למיניות לא מפותחת. כדי שלמות תתרחש, אתה זקוק לאינטראקציה בין הצד הרגשי שלך לבין העולם הרוחני, והצפירה מייצגת זאת. @ לראות סירנה בחלום פירושה שחוסר השמחה בחיים שלך יהפוך למטריד מאוד, ואתה עלול להיחשף לכמה סכנות מהמין השני. אתה יכול להתמודד עם בגידה וזה עשוי להביא לך תסכול. מישהו יכול לפתות אותך לאהבה. לשמוע סירנה שרה אומר שאתה יבקר אצל חבר. @ אם הים ממלא תפקיד חשוב בחייכם, החלום הזה הוא חלום אומלל. עבור גבר לחלום על צפירה, זה אומר שהוא צריך להיות זהיר, כיוון שחברה נשית עלולה לפתות אותך וזה יכול להיות מסוכן. צפירה במים שנראית בחלומך מזהירה אותך להיזהר מפיתוי נשים. @ לראות אישה שאתה מכיר בצורת סירנה בחלום שלך הוא סמל של אהבה ורצונות נסתרים. סירנה נעימה פירושה רווחים ומזל לא צפוי. אם אתה רואה צפירה שמברישה את השיער, הגשמים יגיעו. אם אתה מצחצח שיער, זה מעיד על הפחד שלך ממשימה ספציפית שקיבלת לאחרונה. לדבר עם צפירה בחלום שלך אומר שיש לך אופי מצבי רוח. נשיקת צפירה מנבאת רווח טוב קדימה. @ ## רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום על צפירה. ## מופתע. נדהם. סקרן. נהנה. מעריץ. תוֹכֶן. שַׂמֵחַ. גאה. מאוהב. קָסוּם. עַלִיז. שבע רצון. עצבני. מאוהב….

…חלום על טנק, מיכל דגים או כל מיכל גדול המשמש לאחסון מים מסמל אפוטרופוס, מטפל או אוצר, בחיים ערים. זה יכול לייצג גם ראש תא משפחתי או משק בית, את החנות שלו או את הכספת שלו. ## אם בחלום אתה רואה טנק בבית, במילוני חלומות עתיקים זה מסמל אישה עשירה שנמצאת בצער. אם החלום עוסק במיכל המחובר לגלגל מים, הוא מציע שישנם מצבים בחיים שיגרמו לאדם להתגאות. כדי לחלום על אמצעי האקווריום כי אחד יהיה המום נושא באחריות כבדה יכול להוציא את הכסף שהוא מרוויח בצורה אחראית. זה יכול להיות גם מזל אפשרי בהימורים. ## בחלום אם הטנק משמש לאחסון או חמאה לבישול, אז זה מסמל אדם עשיר מאוד שנוטה להסתיר את העושר שיש לו מאנשים. @ בחלום שלך יכול להיות שיש לך … @ לראות מיכל דלק אומר שיש מחשבות בראש שלך. ## לראות מיכל מים פירושו שאתה חי בתקווה לעתיד. ## בהקשר אסלאמי מיכל מים פירושו שמשפחתך אוהבת עושר חומרי. זה גם אומר שאולי לא מתאמנים או לומדים ידע חיוני. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ שחית במיכל מים זה מתייחס לכבוד שלך, נותן מגן מגן, ## לראות טנק מלחמה פירושו להפיג קשיים, לקבל דרגה מכובדת או ברכה. ## בחלומך ראית את המיכל שמלא בחלב, דבש או חמאה, זה אומר שלמשפחתך תהיה שגשוג. ## לראות מיכל חלב (לגבר) – זה אומר שבן הזוג שלך יהיה בהריון. ## לראות מיכל חלב (נשים) אנשים יבקשו את עזרתך. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ כשיש לך חלום על מיכל מים, זה יכול להיות קופסה, שקיק, כספת או קופה המשמשת לאחסון עושר או כסף ודברים יקרי ערך אחרים. ניתן לראות את החלום על טנק כמסמל את בנך, את אשתך או אפילו את פעולת ההיכרות עם סודותיו האישיים של מישהו שידועים רק להם. ## אם בחלומך יש מיכל שמן מלא במים, פירוש הדבר שעלול להיות סטגנציה בחיי המשפחה שלך או בחיים הכלכליים שלך. אם אתה רואה מיכל מלא בשמן בחלום שלך, זה אומר שיהיו לך חיים משגשגים. ## אם בחלום היה טנק במסגד, בכנסיה או בבית מלגה, זה מסמל שומר של נכס, מפקח על מורה רוחני או מטפל. @ רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של טנק … ## עשיר, שמח, משגשג, שמח, חרד. דאגה לטנק….

…חשבונות חלומות: אנה קינגספורד (1888) ## אנה קינגספורד הייתה חסידה נסתרת מפורסמת. היא הייתה נכס לחברה וחלומותיה מפורטים ביומנה. עמיתה לעבודה בשם מאיטלנד כתב עליה שקרים רבים. במהלך השנים הוא פנה נגדה ובמידה להרוס את המוניטין שלה. הזעם הגדול ביותר שלו היה לכתוב שהיא הרגה שני ויוויקטורים צרפתיים באמצעות טכניקות מחשבה. @ זה מה שהיא נזכרת בחלומה: @ התמצית הבאה נלקחה מיומנה של אנה קינגספורד, חלומותיה בשנת 1888. הוא גם מספק סקירה משעשעת על איך זה היה באותם ימים … הנה: ## לאחר שנרדמתי אמש כשהייתי במצב של תמיהה רבה לגבי הטיפול והחינוך של בתי, חלמתי כדלקמן. טיילתי עם הילד לאורך גבול צוק גבוה, שלמרגלותיו היה הים. השביל היה צר ביותר, ובצד הפנימי קו של סלעים ואבנים. הצד החיצוני היה כה קרוב לקצה המצוק, עד שנאלצה ללכת לפני או להיות אני, או אחרת על האבנים. ומכיוון שלא היה בטוח לתת את ידה, היא נאלצה ללכת על האבנים, עד כדי מצוקתה. הייתי בלבוש גברי וסחבתי מטה בידי. היא לבשה חצאיות ולא היה לה צוות; וכל רגע היא מעדה או שהשמלה שלה נתפסה ונהמה על ידי איזה סחבה או דשדוש. בדרך זו התקדמותנו הופסקה ללא הרף והפכה כמעט בלתי אפשרית, כשלפתע נתקלנו בנטייה חדה המובילה לשביל תלול אשר פצעים עברו בצד התהום אל החוף שמתחת. כשהסתכלתי למטה, ראיתי על החוף שמתחת לצוק אוסף של בקתות דייגים, וקבוצות נשים על הרעף, תיקון רשתות, גרירת סירות ומיון דגים מסוגים שונים. באמצע הכפר הקטן עמד צלב עופרת גדול, יצוק בתבנית כדי לאפשר לי מהמצב הרם שכבשתי מאחוריו, ולמרות שלמרות שהוא נראה מוצק, הוא היה למעשה חלול. כששמתי לב לכך, לפתע פנה אלי קול של מישהו קרוב, וכשהפניתי את ראשי מצאתי עומד מולי אדם בלבוש של דייג, שככל הנראה רק התכווץ בשביל התלול שעברתי שם היה מקום. רק לאחד. ~תן לה לבוא אלינו~, הוסיף, ~היא תעשה טוב מאוד כבת דייג~ כשהיא נרתעת מלהיפרד ממנה, ולא מבינה אז את המשמעות של הלבוש והייעוד שלו, התנגדתי שהשיחה הייתה מלוכלכת ולא נעימה. אחת, ותלכלך את ידיה ותלבש. לאחר מכן האיש הפך לשרת, ונראה שהוא מתעקש בסוג של סמכות לקבל את הצעתו. גם הילד נלקח איתו, ויותר מכך היה מעוניין לעזוב את הדרך הגסה והמסוכנת, והיא הלכה אליו בהתאם מרצונה, והניחה את ידה בידו והשאירה אותי ללא שום סימן של חרטה, והלכתי בדרך לבדי. @ Anna Kingsford 1888 ## אז מה המשמעות של החלום הזה? ## החלום הזה הוא בבירור על בגידתה מבחינת היחסים שהייתה לה עם עמיתה לעבודה. הדרך הצרה מראה שהיא עברה מסלול התפתחות רוחני. הילד מראה שהיא מפחדת להמשיך את הדרך, אך עליה לעשות כדי להתקדם בחייה הרוחניים. ##…

…צופר יכול להתייחס לצופר אזעקה או לנוכחות נשית מיתולוגית. כגון מערכת אזעקה, כל צופר הוא אזהרה מראש, בדרך כלל לגבי איום. קרניים (נקבות אטרקטיביות) הן נימפות ים אגדיות שבשירה פיתו את הימאים למוות. בגלל מה שהקרניים עשו, חלימה עליהן מסמלת פיתויים שיגרמו למהפך ואי סדר. בחלום שלך יכול להיות שיש לך … @ אתה שומע קרן. ## אתה רואה קרן. ## קרן מקסימה. ## הרבה קרניים. ## צופר של רכב חירום. @ עצה מהחלום שלך … @ תרגיש אושר בזמן שאתה שומע את הצופר שר בחלום שלך. ## מיזמים חדשים הם חיוביים. ## אתה עוקב אחר דרך ברורה של פעולה. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ חולמת לשמוע צופר, כמו צופר של רכב חירום זוהי אזהרה מפני סכנה אפשרית. אם אתה קצת יותר מבוגר, החלום הזה יכול להיות תזכורת לתקופת המלחמה. גם שמיעת צופר יכולה לבשר כמה חדשות מגיעות אליך; אולם לחדשות אלו אין חשיבות מיוחדת. @ קרן נקבה (בתולת ים) היא סימן להטעיה ולהיסח דעת מדרךך. הצופר הוא גם סמל מיני. אם את אישה ואת חולמת על קרן, זה אומר פיתוי והרס. הצופר יכול לייצג את נפשו של אדם. קרן מפתה אותך לאסון. @ כל חלום על קרניים מנבא כמה אכזבות. אתה לא צריך לבטוח בשבועות כלשהן. שמיעת קרן שרה היא סימן לתשוקה גורלית והרס עצמי. קרן בים מייצגת רגשות כלואים. קרניים קשורות לצד הרגשי של זהותך; לכן, עליך לשאול את עצמך מה אתה מרגיש. @ קרן בחלום מסמלת פיתוי, חושניות, ואת הצורך העז שלך בקשר אירוטי מעולה. מכיוון שקרניים חיות בים, הן מוחין מים; לכן הם מחוברים לכוחות האפלים שאולי לא באמת מבינים. במיתולוגיה, כל סיפור על יחסים עם קרניים הסתיים בפירוד, מוות או עצב וייאוש טהורים. @ נקבה עם סיפור דגים, הצופר המוצג בחלום מייצג את המיניות הנשית הקרה רגשית, ולכן, יכול להתייחס לפריג'יות או למיניות לא מפותחת. כדי שהשלמות תתרחש, אתה זקוק לאינטראקציה בין הצד הרגשי שלך לבין העולם הרוחני, והקרן מייצגת זאת. @ לראות קרן בחלום פירושה שחוסר השמחה בחיים שלך יהפוך למטריד מאוד, ואתה עלול להיחשף לכמה סכנות מהמין השני. אתה יכול להתמודד עם בגידה, וזה עשוי להביא לך תסכול. מישהו יכול לפתות אותך לאהבה. לשמוע קרן שרה פירושו שחבר יבקר אצלך. @ אם הים ממלא תפקיד חשוב בחייכם, החלום הזה הוא חלום אומלל. עבור גבר שחולם על קרן, זה אומר שהוא צריך להיזהר, כיוון שחברה נשית עלולה לפתות אותך וזה יכול להיות מסוכן. קרן במים שנראית בחלומך מזהירה אותך להיזהר מפיתוי נשים. @ לראות אישה שאתה מכיר בצורת קרן בחלום שלך הוא סמל של אהבה ורצונות נסתרים. קרן נעימה פירושה רווחים ומזל לא צפוי. אם אתה רואה קרן שמברישה את השיער, הגשמים יגיעו. אם אתה מצחצח שיער, זה מעיד על הפחד שלך ממשימה ספציפית שקיבלת לאחרונה. לדבר עם קרן בחלום שלך אומר שיש לך אופי מצבי רוח. נשיקת צופר מנבאת רווח טוב קדימה. @ ## רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של קרן … ## מופתע. נדהם. סקרן. נהנה. מעריץ. תוֹכֶן. שַׂמֵחַ. גאה. מאוהב. קָסוּם. עַלִיז. שבע רצון. עצבני. מאוהב….

…לראות אגם בחלום מסמל שיש שלב בחיים שלך בו ממשיכים להתרחש אירועים בלתי צפויים. חלום זה גם מספק הזדמנות להעריך ולהבין את עצמך טוב יותר. האגם מסמל את עולם הרגשות הפנימי שלך, את הדמיון שלך ומשאבים פנימיים אחרים שעליך לדעת לנצל. אגם מלוכלך מעיד על מחשבות שאינן טמאות ולא טובות עבורכם, ואילו אגם עם מים צלולים מעיד על כך שהמחשבות והפחדים שלכם נוקו. בחלום שלך אולי … @ אתה רואה אגם. ## אתה שוחה באגם. ## אגם גדול. ## אגם קטן. ## אגם עמוק. ## אגם כחול. ## אגם עם מים מלוכלכים. ## אגם עם ברווזים. ## אתם דגים באגם. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ החלום שלך הרגיש טוב והייתה לך חוויה טובה. ## תוצאת החלום הייתה טובה. ## מזג האוויר היה נעים, כמו אביב. ## הישאר במקום על הסכנות האפשריות. ## שלוט ברגשות שלך. @ פרשנות חלומית מפורטת @ לחלום על אגם קשורה לעיכוב רגשות ורגשות. השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא אילו רגשות אתה צריך לשמר יותר. מבחינה רוחנית, אגם מסמל את הלא מודע הקולקטיבי עם התייחסויות חזקות אל הלא מודע האישי. לחלום על אגם רגוע מבשר די הרבה פעמים קדימה. @ אגם גדול עם מים צבעוניים טהורים הוא סימן לעתיד טוב ולהיכרות מאושרת, כמו גם קצת שקט ושלווה לפנינו. אם המים נסערים, הדבר מעיד על הפרעות קדימה. לחלום על עצמך לדוג באגם זה אומר שאתה לא מנצל את ההזדמנויות, אלא גם שאתה עלול להתאהב. שחייה באגם מרמזת שמישהו יתבונן בך, וייתכן שתכיר חברים חדשים. לראות את עצמך על שפת אגם זה אומר שאתה מרוצה ומאושר. @ אגם הוא חלום חשוב לפרש מכיוון שזה קשור ליציבות רגשית. החלום קשור לעיתים קרובות לגורמים אחרים שיש לפרש בנפרד. האגם בדרך כלל מרמז שיש אפשרות שיש לך רגשות שאתה רוצה לגלות. אגם יכול להיות משויך למגוון נסיבות ותמונות שונות בחלום שלך, ולכן חשוב לפרש זאת בנפרד. החלום הזה יכול גם להיות אומר שאתה צפוי להיות מודע לבעיות בעתיד, הוא מדגיש שחשוב לדחוף דברים באופן לא מודע לכיוונים חיוביים שונים . אם המים באגם נסערים, זה אומר שהחיים נעים מהר מדי עבורך. אם אתה יכול לראות את האגם הוא עצום, זה מסמל כי שינויים גדולים באופק. אם האגם נמצא עמוק בטבע, המשמעות היא שיש לך פחד ממצבים רגשיים עמוקים. אגמים בחלומות בדרך כלל מסמנים רגש ואנרגיה שלקחתם לעצמכם. אגם קטן מייצג את האופן שבו אתה חי את חייך. חלום זה יהיה תלוי בגישה שלך אם לראות בחיים אגם גדול. @ ישנן דרכים רבות לשפר את חייך לאחר חלומות המכילים אגם. אי אפשר לפרש כל סיטואציה. עם זאת פירטתי את נקודות הפרשנות העיקריות לעיל. ## כניסה לאגם בדרך כלל מייצגת שאתה עוקב ועושה דברים שחשובים לך בחיים. ## אם אתה באמת על האגם, זה בדרך כלל מייצג החלטה או אפילו היעדר פעולה מכרעת. ## ירידה באגם בדרך כלל מצביעה על כוחך במצב, אך אם אתה שוחה זה מרמז על התחלה חדשה בחייך. @ ## רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של אגם. ## מופתע. נדהם. סקרן. נהנה. מפחד. מוּדְאָג. מוּפתָע. תוֹכֶן. חָרֵד. אֲסִיר תוֹדָה. מעריץ….

…החלום הזה קורא לך לנקות את דעתך. עליכם לוודא שלוקחים את הרעיונות שלכם ברצינות, ולהתמקד בנקיטת כל שיטה ואמצעי כדי להירגע. החלום הזה הוא להעביר את המסר לאחרים, כדי שהחוכמה תגבר. ראה את הרישום לציפורים אחרות כדי לקבל יותר הקשרים סביב המשמעות. בחלום שלך יכול להיות שיש לך … @ אתה רואה דג דג. ## הרבה דג דגים. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ היו רגועים יותר. ## עזרו יותר עם המשפחה שלכם. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ לחלום על דג-דג הוא סימן טוב, והוא מתייחס לגובה בדרגה. הדייג המלך מבשר רומנטיקה, אהבה, חופש ושאיפה. לחלום על דג-דג יכול גם לבשר שיש לך המון אהבה להציע, אבל אתה שומר את זה לעצמך, ואתה לא נותן את זה לאחרים. @ לחלום על דייג המלך שטס על שפת הים או על המים פירושו שתזכו לסדרת הרפתקאות נעימות ורגועות. לראות דג דגיגים מנסים לעוף הוא סימן למחלה קלה. אם הם כבר בטיסה, זה אומר שכבר ברחתם מסכנה. לחלום על דייגנים פגועים פירושו מצב חולף. להקת דגיגים מתייחסים להתנהגותך האמיצה. @ לחלום על דג הדגים הוא סמל לשינוי בכישרון שלך, שיכול להשתפר במידה ניכרת. הדייגנים הם סימן המזל, ועתידכם נראה מבטיח. חלום על דג הדייג יכול גם להתייחס לעובדה שמשפחתך זקוקה לך. ## @ רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של דג הדייג … ## עליז. מוּפתָע. תוֹכֶן. נדהם. סקרן. נהנה. שַׂמֵחַ. נהנים. מעריץ….