…כאשר מוצאים עצמם בסניף דואר ריק בחלום, זה מייצג חוסר תקשורת מטעם החולם. המשמעות היא שבזמן החלום חשוב להם לשמוע כמעט מדי. כאשר חולמים על סניף דואר מלא לחלוטין בדואר, זה מייצג את חייו העמוסים והלחוצים מדי של החולם. כאשר חולמים על סניף דואר שיש בו יותר מדי דואר זה אומר שהחולם מוצף בכל העבודה שעליהם לעשות גם בחיים הכלכליים שלהם, כמו גם בחיי הבית שלהם. זה מייצג סוגיות משפטיות בהן יש להגיש ניירת רבה, וזה מייצג בפני החולם פחד או אי הבנה לגבי הניירת שצריך למלא. בחלום הזה יתכן … ## ביקרת בסניף דואר הומה אדם. ## נמצא עובדים זועמים בסניף דואר. ## גילה סניף דואר שיש בו שירותי משלוחים איומים. ## מצא סניף דואר שהיה בו יותר מדי דואר. ## שינויים חיוביים מתרחשים אם … ## הצלחת לסדר את הדואר ולארגן אותו. ## יש לך הרבה זמן עם כל העובדים בחלום. ## מצאת את הסימנים המתאימים הדרושים בסניף הדואר. ## סניף הדואר הריק היה מקושט באדומים וכחולים. ## פירוש חלום מפורט … כאשר חולמים על סניף דואר שאין בו בולים, החולם נותר בפרויקט בעל חשיבות ללא הכלים לסיים את מה שהתחיל. כאשר סניף הדואר מלא בעובדים זועמים זה אומר שהחולם עומד להתמודד עם מצב כועס שאין לו שליטה עליו. כשחולמים על סניף דואר שיש בו שירותי משלוחים גרועים להחריד זה מייצג את החולם שלא מצליח למצוא אנשים שהם יכולים לסמוך עליהם בחיים. כשחולמים להיות בסניף דואר במשך זמן מופרז זה אומר שהחולם הולך לקבל מסר חשוב מהמדריכים האלוהיים שלהם שיעזור להם עם בעיה שהם מנסים לפתור, זה נציג של סוג של חוכמה שנמצאת בתוך החולם ובקרוב הם ימצאו את מה שיעבוד להם הכי טוב. חלום זה נקשר לתרחישים הבאים בחייכם … ## חרדות עבודה ## חוסר כבוד במקום העבודה ## הרצון לתקשר עם אחרים ## הצורך להיות מובן ## תחושות שיש לכם נתקל במהלך חלום של סניף דואר … אי הבנה. תִקשׁוֹרֶת. אושר. בְּהִירוּת. תנועה קדימה. מתסכל. הִתבּוֹנְנוּת. חֲרָדָה….

…תיבות דואר מכל סוג שהוא מתייחסות לציפייה שלך לקבל חדשות, או ליצור קשר עם אנשים אחרים. לעתים קרובות תיבות דואר מתייחסות למצב של בידוד. תיבת דואר אמריקאית עשויה מתכת פירושה פעולות בלתי חוקיות. מכתב המגיע לתיבת דואר כזו הוא סימן לאי דיוק או טעויות בחייכם. בחלומך ייתכן שיהיה לך … @ יש לך תיבת דואר של ארצות הברית. ## אתה רואה תיבת דואר של ארצות הברית. ## הרבה תיבת דואר של ארצות הברית. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ לראות תיבת דואר של ארצות הברית הייתה חוויה טובה. ## בסך הכל הרגשת טוב במהלך החלום הזה. @ פרשנות חלומית מפורטת @ לחלום על תיבת דואר של ארצות הברית היא לרוב סימן לקבלת חדשות מחבר משם. לחלום שאתה רוצה להפיל מכתב בתיבת דואר של ארצות הברית אבל אתה לא מצליח זה אומר שלא תצליח זה מה שאתה מתכוון בחיים הערים. לתיבת דואר של ארצות הברית יכולות להיות קונוטציות חיוביות ושליליות בחלום, אך באופן כללי היא מתייחסת לציפיות שלך בחיים הערים. @ ## רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של תיבת הדואר של ארצות הברית. ## מופתע. תוֹכֶן. נדהם. סקרן. נהנה. מצפה לחדשות. נהנים. להיות מודאג….

…האם יש לך חלום על שליחת דואר למישהו? האם אתה מוטרד לאחרונה מאיבוד הקשר עם אדם שהכרת היטב בעבר או אפילו בהווה לצורך העניין? אז יש אפשרות שיהיה לך חלום שקשור למשלוח דואר לאותו אדם וקבלת דואר בתמורה. @ בחלומך, ייתכן שתראה מעטפה עם תוכן שעשוי להפתיע אותך או שלא ניתן להסביר אותם בדרך כלל. לדוגמא, אם אתה מצפה שהמחאה תגיע בדואר, ייתכן שיהיה לך חלום דואר שבו הצ'ק אכן מגיע אך חלק מהפרטים חסרים או שאתה לא יכול להסביר מדוע הוא הגיע מבלי שילווה מסמכים הדרושים. זה יכול להיות מייצג דאגה או חרדה בנוגע לנושאי כסף. @ ייתכן שיש לך חלום דואר שבו … .. @ הדואר מגיע אבל אתה לא בטוח מה זה. ## שם השולח חסר או אינו קריא בפיסת דואר. ## למרות שאתה רואה שהדואר מגיע הוא לעולם לא מגיע אליך. ## הדואר מגיע אך המעטפה פתוחה והתוכן נשפך. ## אתה שולח דואר למישהו אך הדואר אבד. ## אתה מקבל דואר עם חדשות טובות או מתנה. @ כמה דברים טובים שיכולים לקרות בחלום דואר …… @ אתה מקבל את הדואר שציפית לו. ## החדשות שאתה מקבל נותנות לך סיפוק. ## אתה מקבל משהו נעים בדואר. @ את חלום הדואר ניתן לפרש באופן הבא … .. @ דואר פירושו חדשות, מידע, כסף וכל שאר הדברים שניתן לשלוח בדואר. שליחת דואר היא אמצעי לשליחת חדשות מסוימות או מידע כלשהו לאדם. אתה שולח מיילים לחברים, קרובי משפחה ואחרים בנוגע למידע ופרטים הקשורים להתרחשויות בתחומי חיים שונים. ייתכן שתקבל גם דואר כתכונה רגילה. @ כשיש לך חלום בדואר, ייתכן שחשבת על מישהו בעבר או כרגע איתו איבדת את כל הקשר. יש לך דחף לתקשר עם אותו אדם וחלום דואר הוא השתקפות של הדחף שאתה מרגיש בתת המודע שלך. @ ייתכן שיש לך חלום דואר שבו אינך מסוגל להגיד את שם השולח מכיוון שהוא מטושטש או מטושטש בצורה כלשהי. זה קורה כאשר תת המודע שלך או האינטואיציה שלך מנסים לומר לך משהו. זה יכול להיות אזהרה על אירוע ממשמש ובא או משהו אחר שהחמצת לשים לב אליו כשהיית ער. זה יכול להיות גם נושא של הרגשה שמישהו מסתיר ממך משהו או לא נותן לך מידע שאתה מרגיש נחוץ. @ כאשר אתה מצפה לקבל חדשות אודות התרחשות מחברים או קרובי משפחה שלך או מאנשים שאתה מכיר היטב, והחדשות לא מגיעות, אתה תהיה מודאג. חרדה זו נובעת מתחושת ההישארות בחושך לגבי ההתרחשות. חלוף הזמן בלי לקבל שום חדשות גורם לחרדה שלך לגדול. חרדה זו הופכת לחלום דואר על ידי התת מודע שלך. בחלום הדואר אתה מקבל את החדשות שחיכית לה או שאתה לא מקבל כלום. זה יכול לייצג המתנה או משעמם בעולם הערות שלך. @ לפעמים ייתכן שיש לך חלום דואר שבו אתה ממשיך לשלוח דואר אחד אחרי השני לאדם או לאנשים שאליהם אתה רוצה ליצור קשר. כיום, כשהאינטרנט הוא השיטה הקלה ביותר לשליחת דואר, אתה עלול למצוא את זה מאוד מפתיע בחלומך שהמיילים שאתה שולח קופצים כל הזמן. לא משנה כמה תתאמץ, אינך מסוגל ליצור קשר עם אף אחד אחר. זה מסמל שאתה סובל מתחושת בידוד שגורמת לך להרגיש חסר אונים. @ בחלום הדואר אולי תקבל את מה שחיפשת. זה ייתן לך סיפוק וייתכן שיש לך שינה רגועה. זהו סימן חיובי לגבי חדשות טובות המגיעות בדרך שלך. מצד שני, אם אתה נשאר לא מרוצה מההתרחשויות בחלום הדואר שלך, אתה עלול לישון בעייתי ולהתעורר עם חרדה יותר ממה שהיית קודם. זה סימן שאתה צריך לחפש תשובות לשאלות שיש לך בעולם הערות שלך. זה סימן להיות ישיר ולדרוש תשובות….

…יש מילוני חלומות שמציעים שתיבה מעידה על הדברים הנסתרים בחיים. תיבות יכולות גם להצביע על פחד מהלא נודע. תיבה המוצגת בחלומך מסמלת את חשיבתך ויחסך לחיי העבודה שלך. פתיחת תיבה בחלומכם מצביעה על כך שאתם צפויים להיתקל בעושר ובמסעות חיוביים בעתיד. אם כשאתה פותח נראה כי התיבה ריקה, סביר להניח שאתה עתיד להיתקל באכזבה קלה בעתיד. @ בחלום שלך יכול להיות שיש לך … @ אתה פותח תיבה. ## אתה סוגר תיבה. ## יש לך תיבה. ## קופסת כסף. ## אתה בתוך קופסה. ## קופסת טריקים. ## קופסת קרטון. ## אתה אורז קופסאות. ## תיבת דואר. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ צפו לאכזבה קלה. ## אל תנסה להסתיר. ## אל תברח ממצב. ## אם אתה גדל קצת יותר. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ לראות תיבת כספים מייצגת עניינים עסקיים נוחים וכי תתגבר על כל המכשולים על מנת להבטיח שתבטיח עושר בעתיד. כדי לחלום על תיבה עם נייר עטיפה על זה, לפעמים אתה מתחבר עם הרצונות הטבעיים שלך – אתה רוצה מתנה ממישהו? אם אתה חולם להיות בתוך קופסה זה אומר שאתה מנסה להסתתר. האם אתה מנסה להסתיר משהו מאחרים? החלום הזה קשור גם לעצור משהו בחיים שלך. אם נשים חולמות על יותר מתיבה אחת, סביר להניח שהיא קשורה לכיסוי משהו. חשוב לחשוב איך אתה מרגיש בחלום שלך. אם בחלום שלך פתחת קופסת טריקים, זה מצביע על כך שמישהו סביבך אינו אמיתי. אם התיבה גרמה לרעד, פירוש הדבר שאתה יכול להאיר חלקים באישיותך הגורמים לך דאגה. אם בחלום שלך לא הצלחת לברוח מהקופסה, אז זה מעיד שאתה מתאפק בחיים הערים. קופסאות העשויות מקרטון מסמלות התפשטות של דברים, התמתחות לעבר דברים בחייכם, ואפילו במקרים מסוימים חיפוש אחר השורשים המשפחתיים שלכם. @ קופסה בהירה שנראית כמתנה מעידה על הטבע המטפח שלך. אם אתה אורז קופסאות בחלום שלך, זה מצביע על ניסיון לברוח ממצב. לראות תיבות בחלום שלך, הקשורות למעבר דירה, מעידה על כך שאתה מנסה להיפטר מרגשות רעים. גודל הקופסה בחלומך הוא משמעותי. ככל שהתיבה גדולה יותר, כך קשורה יותר לרגשות הלא יציבים שלך. לפיכך, ככל שהתיבה קטנה יותר, הסיכוי שאתה פחות יהיה רגשי בתקופה זו. @ קופסה עם סרט מסביב פירושה שמשהו נהדר מחכה לכם בקשר לעבודה שלכם. לחלום לראות רצף של קופסאות מעיד על כרגע סודות רבים. תיבות אלה מייצגות לעיתים קרובות רגשות או מחשבות הקשורות לנקבות בחייך. לחלום על תיבת דואר מצביע על הצורך לתקשר עם אחרים במהירות. להיתקל בתיבת דואר אמריקאית בחלומותיך מוכיח שאולי תתבקש להצטרף למעשה בלתי חוקי – הגיע הזמן לומר לא! לשלוח למישהו מכתב בחלומות שלך מראה שאתה היחיד שאשם בבעיה שנמצאת בחיים הנוכחיים שלך. @ קופסת צעצועים המוצגת בחלומכם היא סימן לכך שאתם צריכים להתבגר. תחשוב איך אתה מתקדם בחיים שלך. חשוב לך להשאיר אנשים מאחור ולהעביר את חייך לכיוון אחר. לחלום על תחושת אגרוף או לכוד בארגז צעצוע פירושו בדרך כלל שאתה מרוכז ברגשות ומחשבות שקשה לך להתמודד איתם. לראות קופסת תכשיטים בחלום שלך קשורה לאופן שבו אתה רואה את עצמך. זה כולל את העקרונות, המשיכה והפוטנציאל שלך. יש צורך לשחרר את כל הפוטנציאל הסמוי שלך ולהימנע מלהכחיש את מתנותיך. @ רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של תיבה … ## סגורה. מוּדְאָג. חָרֵד. שַׂמֵחַ. נהנה. מרגיש טוב. מלא שמחה. נהנים. תוֹכֶן. אָסוּר. ##…

…לחלום על מכתב עולה שיש לך הבנה נסתרת לגבי עצמך. המכתב יכול גם להצביע על הבנה חדשה. אות בחלום היא הסמל של אות החוק והכבוד שהוא צריך לקבל מכל אחד. מכתב המגיע לתיבת דואר הוא סימן לאי דיוק או טעויות בחייכם. לרוב חלום על מכתב מבשר שמשהו לא צפוי יבוא בדרכך. בחלומך יתכן שיהיה לך … @ אתה רואה מכתב. ## קראת מכתב. ## מכתב ישן. ## אות זהב. ## מישהו נותן לך מכתב. ## מכתב אהבה. ## אתה שורף מכתב. ## אתה כותב מכתב. ## קורעת מכתב. ## הדוור מספק מכתב. ## איטום מכתב. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ החלום היה חוויה נעימה. ## הצלחת לפענח את המכתב. ## אתה יכול לטפל במצב בהצלחה. ## החלום הביא לשלווה ולתקופות מאושרות. @ פרשנות חלומית מפורטת @ חלימה על מכתב יכולה להתייחס לאינטליגנציה והידע הנסתרים שלך, אך היא קשורה גם לזמן שעובר. אם משולבות שתי המשמעויות, חלום על מכתב יכול להצביע על כך שתצטרך לחכות זמן מה כדי שתוכל להשתמש בידע שצברת. במילים אחרות, תצטרך לחכות לזמן הנכון. היבט חשוב בחלום זה הוא התסריט במכתב, איזה סוג, איזו שפה, איזה צבע וכו '. אם בחלום שלך מישהו נותן לך מכתב, זה אומר שתצטרך לקחת אחריות ולהשתמש, כמו גם לשתף את ידע שצברת בזמן. מכתב אהבה בחלום הוא סימן שהשלמת מחזור, וביצעת את המשימות שלך, כמו גם הכרה בתהליך למידה. @ כתיבת מכתב בחלום יכולה להיות שמישהו רחוק חושב עליך. אם אתה כותב מכתב בחלום, זה מצביע על כמה אירועים שיתרחשו, אך גם שחלק מחבריך מחכים לך. קריאת מכתב פירוש הדבר שתהיה לך הפתעה נחמדה. אם אתה מוצא מכתב, המשמעות היא שאולי תפגוש את אהבת חייך, או שתתחתן בקרוב. @ אם הדואר יעביר לך מכתב, זה מצביע על כך שתקבל בקרוב חדשות בלתי צפויות. אובדן מכתב פירושו חדשות רעות, ואילו צריבת מכתב יכולה להיות שאתה עלול להיות רשלני לגבי משהו חשוב. קריעת מכתב בחלום היא סימן לסיומים רעים, או שתיתקלו ברוגזות ותכעסו. איטום מכתב פירושו סודיות לפנינו. אם החותם על המכתב שחור, זה מצביע על כך שתקבלו חדשות עצובות. @ אות בחלום היא סמל של ידע עצמי, תפיסה ובדיקה עדינה. באופן מסורתי חלום כזה יכול להיות שלילי, בעיקר משום שהוא יכול להתייחס לאי-עמידה בציפיות שלך. באופן כללי עם זאת אותיות בחלומות הן סמלים של כל מיני חדשות לפנינו, תלוי בתמונה הנראית בחלום. @ ## רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של מכתב. ## נהנה. תוֹכֶן. שַׂמֵחַ. מלא שמחה. עסוק. מחוסמת. לְהַרְגִיעַ. מוּפתָע. מוּדְאָג. מוטרד. עַלִיז….

…כשיש חלומות על דמי משלוח שנמצאים על גבי חבילה ושמים לב רב לדואר זה, זה מייצג את החולם החושש שלא יוכל לשלוח את מה שצריך לשלוח או להעביר לאחרים בחייהם. כאשר האריזה והדמי משלוח של החבילה הם טובים והיא מגיעה ללקוח או למסיבה המיועדת בקלות ובפשטות, זה מייצג בפני החולם שהם הולכים לעבור זמן של הזדמנות שמתדפק על דלתם. כאשר מגלים שחבילה הוקלטה על צינור והיא מכוסה בדואר שלא עבר תאריך והיא עדיין לא מסתכמת בכמות מספקת למשלוח, זה מייצג שהחולם מסתובב בחיים ומנסה להוציא את הרעיונות שלהם שם לעולם אבל עדיין לא נמצא בנקודה של הרגשה מסוגלת מספיק לעשות את זה. בחלום הזה יכול להיות שיש לך … ## נמצא דמי עתיק. ## התגלה שלא היה לך מספיק דמי משלוח. ## מצא חבילה עם סרט דבק לדמי משלוח. ## חלם על דמי משלוח רגילים על האריזה. ## חלם על בולים נדירים לדמי משלוח. ## חלם על דמי משלוח עובש. ## שינויים חיוביים מתרחשים אם … ## אתה שם את דמי המשלוח המתאימים לחבילה שלך. ## קיבלת סיוע בדואר. ## השתמשת בבולים החשובים ביותר שלך לדואר. ## הרגשת השראה מכל מיני סוגי הדואר הזמינים. ## פירוש חלום מפורט … כאשר חולמים להציב חותמות נדירות או יקרות על החבילה שלהם לפרסום, זה מייצג את המטרה האידיאלית של החולם המוצגת בחבילה יפהפייה ליקום להשלמה. פירוש הדבר כי החולם בקרוב יתברך על ידי האלוהי. כאשר חולמים כי חסרים בולים בחבילה הנשלחת, המשמעות היא שהחולם צריך להתמקד בארגון בחייהם הערים כדי שלא יפספסו משהו חשוב, בדרך כלל מייצג נושא משפטי. כשחולמים על חותמות עתיקות שעדיין שמישות, זה מייצג את הסגנון הייחודי והמקובל של החולם המהווה יתרון עבורם. כאשר חולמים על דמי משלוח עובש, זה מייצג את הרצונות הישנים שצריך להניח למנוחות מטעם החולם. כאשר חולמים על בולי דואר באופן כללי, זה מראה שחייו העסקיים של החולם הולכים להשתפר באופן אקספוננציאלי. כאשר מקבלים בולים במתנה, המשמעות היא שהחולם יקבל מתנות רבות של כסף בעתיד. כשחלום אחד על בולים שנקרעים או נהרסים בצורה כזו או אחרת, זה מראה שיהיו כמה מכשולים שיחסמו את התקדמות החולם. החלום הזה נקשר לתרחישים הבאים בחיים שלך … ## מתח קשור לתפקיד. ## בעיות בתקשורת מקצועית. ## להעביר את צרכיך לאלוהים. ## סכסוכים משפחתיים. ## תחושות שאולי נתקלתם בחלום על מטוס … לחץ. מִקצוֹעִיוּת. בְּהִירוּת. חוסר ודאות. תִקשׁוֹרֶת. צרכי. טיפוח. חֶמלָה. הֲבָנָה….

…כשחולמים על אימייל זה ממחיש את הצורך של החולם לתקשר בצורה לא פוגענית וגם בצורה שונה. לפעמים בדוא~ל יש מי שמסוגל לתקשר טוב יותר עם אחרים מכיוון שדואר אלקטרוני נותן להם את הזמן הדרוש להם כדי ליצור תקשורת יעילה ומעניינת עם אחרים. בשיחה או במאבק, או בדיאטה של ​​לב, אדם יכול להיתפס לא יכול לומר את כל מה שהוא רוצה להגיד. אבל בדוא~ל זו דרך פחות מעורבת להעביר את מה שאנחנו צריכים לומר. אם חולם חלם שהם כותבים אימייל למאהב, זו הדרך שלהם לעבד את העובדה שהם רוצים להיות מסוגלים להיות חופשיים להגיד מה הם רוצים מבלי לדאוג באמת לדחייה. הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שהם יחזירו לך דחייה בחזרה, אבל לא תצטרך לראות את הפרצוף שלהם והם לא יצטרכו לראות אותך נמחץ מדבריהם. @ בחלום הזה ייתכן שיהיה לך … @ שלח שיר בדוא~ל למאהב. ## נשלח למייל אנשים בו הסברת מדוע אתה מקצועי בחייך. ## מראה שאתה מנסה להצדיק את מעשיך לאחרים כדי שהם יעריכו אותך ואת המאמצים שלך. ## שלח דוא~ל לחבורה של אנשים אך ללא תגובה. ## מצאת את עצמך שוקלת את הסיבות שבגללן דוא~ל טוב ויעיל יותר. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ השיר באימייל לאהובך התקבל היטב וגרם לך להרגיש טוב. ## גילית שהאהוב שלך שלח לך דוא~ל בתמורה. ## היית שמח לחלוטין להגיב לתיבת דואר נכנס צפופה מאוד. @ ## פירוש חלום מפורט … @ היבט חיובי נוסף באימייל הוא שהמידע שמנסים להעביר יכול לנסוע על פני ים האינטרנט ללא מעט מאמץ והוא נמסר באופן מיידי. כשחולמים לטפל בחייהם באמצעות דוא~ל, זה סימן שמי שעושה את החלימה הוא למעשה מישהו שאוהב לעשות דברים מייד במקום לחכות או לעשות משהו בדרך האיטית. זה יכול להיות שיש חדשות טובות באופק או מסר כלשהו שהחולם עומד לקבל בעולם הערות. @ זה מיוצג על ידי העובדה שהם שולחים הודעה אחר הודעה שם ומקבלים סיפוק מיידי. אם אתה חולם על שליחת דוא~ל לאנשים אך אינך מקבל תגובות, זהו סימן שאתה צריך לפנות לאחרים בחייך הפיזיים והערים מכיוון שאפשרת לעצמך להתבודד מדי. זה גם סימן שבילית יותר מדי זמן סביב המחשב ואתה זקוק להפסקה כדי לעסוק בפעילויות אמיתיות. @ החלום הזה נקשר לתרחישים הבאים בחיים שלך … @ קשרים חדשים לעבודה. ## מנסה לעשות הרבה עבודה. ## אי וודאות במקום העבודה. ## נחמה באהבה ורומנטיקה עקב תקשורת באימייל. רגשות שאולי נתקלתם בהם במהלך חלום של אימייל … ## תקשורת. אהבה. תנועה קדימה. וַדָאוּת. בְּהִירוּת. חֲרָדָה. רַשְׁלָנוּת. מצבים חדשים. בַּישָׁנוּת. אוּמלָלוּת….