…ניתן לראות שולחן כמקום של חילופי משפחות. השולחן או הסצנה הקשורה אליו מרמזים שככל הנראה עלינו לשים לב לדרך ההתמודדות עם חיי המשפחה שלנו. שולחן הוא איפה לאכול, זה בדרך כלל קשור למשפחות מאושרות או לזמנים רומנטיים. זה בדרך כלל מייצג את הזמנים המשפחתיים שלפנינו, לאכול ליד השולחן עם המשפחה זה חלום שקשור לאושר בחיים הערים. כדי ששולחן המטבח יופיע בחלום פירושו כי היכולות הבין-אישיות שלך כמו גם המקצועיות ייבדקו בקרוב. ייתכן שיהיה לך … @ ישב ליד השולחן. ## אכלו ליד שולחן. ## צפו באנשים אוכלים ליד שולחן. ## רקדתי על שולחן. ## אכלנו ארוחת ערב לחג המולד בשולחן. ## חג ההודיה סביב השולחן. ## ראה שולחן מרובע. ## ראה שולחן עגול. ## לראות שולחן מלא אוכל. @ שינויים חיוביים הם רגל אם … @ היה לך נעים לשבת ליד השולחן. למשל ארוחה נחמדה. ## יכולת לראות את המשפחה שלך ליד השולחן. @ צריך להיות דגש על קבלת החלטות וסביר להניח שתקבל משימה מיוחדת בקרוב. אם החלום שלך הציג שולחן עגול. אם אכלתם בבית קפה או בשולחן המסעדה בחלום שלכם, משמעות הדבר היא אנרגיה חיובית בחייכם הערים. @ פרשנות לראות שולחן … @ השולחן הוא בדרך כלל מקום שעורך כנסים ביתיים וגם להתפלל. הבית יכול לסמל את הרצון לחיים מאושרים יותר. לרקוד על שולחן מעיד על חגיגה בחיי הבית, אולי חתונה או מפגש חברתי דומה נמצאים ברכב. לראות שולחן מרובע פירושו שהדברים הולכים להיות קשים בקרוב. שהשולחן יהיה מלא אוכל פירושו שתתקל בשגשוג ואושר בחיים. מכיוון שהטבלה היא גם מקום של מקבלי החלטות זה יכול להיות בגלל שאתה מודאג מקבלת החלטה. לראות אחרים נפגשים או אוכלים ליד השולחן פירושם שיהיו לך בעיות בעתיד. ## כמה מהמפגשים שעלינו לעבור בחיים יכולים לפעמים להיות מציקים או קשים. כשאנחנו לא יכולים להבין מה קורה ולא לנצל את זה כלול בפיתוח שכולנו עוברים. לחלום על שולחן גדול או ארוך בחגיגה, כגון מסיבה או מפגש משפחתי, יכול לרוב לתת אינדיקציה לגבי תחושתו של החולם בקשרים משפחתיים. למשל, אם בחלום אתה רואה מישהו נואם בשולחן זה אומר שאנשים חושבים עליך בחיים ערים. ברמה הסאב-לימינלית החולם תמיד מחפש מישהו שישלים את עצמו, אז אולי הביטחון שלך זקוק להתפאר! לראות סכסוך או ויכוח ליד שולחן המטבח פירושו שבקרוב יהיו כמה בעיות קלות במשפחה. לאכול ליד שולחן עם אנשים שאתה לא אוהב בחיי העיר, זה אומר שאתה צריך להמשיך הלאה ולשכוח מאותם אנשים. @ רגשות שאולי נתקלתם בהם במהלך חלום של שולחן … ## חגיגה, נהנים מהזמן ליד השולחן, אוהבים את האוכל, האושר, הדאגה או הוויכוח….

…חלום על שולחן הוא חלום נדיר ויוצא דופן. אם אתה רואה את עצמך לומד ליד שולחן זה סימן חיובי לעתיד. זה מעיד על תפקיד שתגיע אליו. השולחן מסמל את הקריירה או התפקיד הנהדרים שתקבלו. @ סמל השולחן עשוי לייצג גם עתיד רע או שלילי. אם אתה חולם על שולחן שנמצא במרכז חדר או אולם, זה מבשר על רגע עצוב בחיים שלך. זה עשוי להעיד על מותו של בן משפחה קרוב או על מצב קשה במקום העבודה. @ ## אולי חלמת …. ## שולחן צבוע לאחרונה בכיתה. ## שולחן שמוצב מחוץ לכיתה או לבית. ## שולחן שבור בכיתה. ## שולחן במים. ## ילדים נלחמים על שולחן בכיתה. @ ## שינויים חיוביים מתרחשים אם …. @ שולחן בגשם הוא הצל של שינוי עתידי. כל המכשולים יוקרו. אם יש לך חלום זה, פתח עסק או תואר חדש. ## שולחן אדום אומר שאתה הולך למצוא אהבה. אם אתה קשיש או נשוי, פירוש הדבר עשוי להחיות מחדש את אהבתך לבן ~~ בת הזוג שלך. מכיוון שאדום הוא הצבע הסמלי של אהבה ותאווה, כדאי לצפות לשינוי רומנטי. @ פרשנות לראות שולחן … @ השולחן שצויר לאחרונה מסמל אדם עם מוח נקי ורענן. זה סימן טוב. זה חושף מצב נפשי בריא. אם יש לך חלום זה אל תהסס לקבל החלטות חשובות בחיים. אתה תטעה. @ אם יש לך סוג אחר של חלום – השולחן בחוץ – יכול להיות חיובי ושלילי. השולחן מסמל את הקריירה החדשה והנוצצת שתהיה לכם. אבל זו לא תהיה משימה קלה; רבים אחרים יעמדו בדרכך. הם יעשו ככל יכולתם לסכל אותך. ההתנגדות העתידית הזו היא הסיבה שהשולחן נמצא בחוץ. החלום הזה הוא גם ברכה וגם אזהרה. @ שולחן שבור בכיתה מסמל סיום פתאומי של קורס לימודים או של חוזה בעבודה. השולחן השבור מסמל את המצב הקשה שתעמוד בפניו. לא תהיה רצוי בעבודה או בבית. אז היו ערניים ודאגו למה שאתם עושים. @ שולחן צף או שולחן שוקע הם סימן לתוצאות רעות. כאן השולחן הוא סמל לחיים המשפחתיים או המקצועיים שלך. המים הזורמים הם מבשר של הנזק שיבוא – הנזק שזורם לעברך. @ למרות שהחלום בו ילדים נלחמים נראה כחלום פשוט ותמים, המסר שהוא מעביר אינו. זה מבשר רעות של פורענות עתידית – פורענות שתפקוד את חבריך, משפחתך או עמיתייך. @ ## רגשות שאולי נתקלתם בחלומות על שולחן … @ התרגשות. חרדה, הומור, רגשות עצובים לגבי העתיד. ספקות לגבי תוצאות פעולותיך….

…כפר הוא מונח המשמש לתיאור קיבוץ של אנשים שגרים יחד באזור קטן מעט בדרך כלל במספר בתים. כפרים בחלומות מייצגים את רצונו של החולם להיות קרוב יותר לאחרים או סתם התייחסויות בדרך שבה הם מתמודדים עם אחרים באופן כללי. המשמעות היא שאם אדם מרגיש צפוף מדי בחיים או יתר על המידה לבדו, החלום עשוי לייצג זאת. @ אם חלמתם שהכפר שלכם נשרף בחיי החלומות שלכם פירוש הדבר שאתם מרגישים כאילו אין לכם מחסה ולאף מי לפנות אליו. @ בחלום הזה יתכן … @ ראית שהכפר שלך נשרף . ## הצית את הכפר שלך. ## מצא את הכפר שלך ליד יער. ## מצא את הכפר שלך ליד האוקיינוס. ## מצא את הכפר שלך מאוכלס יתר על המידה. ## לא מצא אף אחד בכפר שלך. ## הבנת שהכפר שגרת בו בכלל לא היה כפר, אלא אתה נלכד על ידי זקנים בעיר שלך והם לא הרשו לך לצאת. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ גרת בכפר ביער. ## גרת בכפר ליד האוקיינוס. ## הרגשת בטוחה גם כשהיית לבד בכפר. @ ## משמעות חלומות מפורטת … @ חלומות לגור בכפר שנמצא בפאתי יער, זה מייצג שהחולם יגיע אליהם ביטחון כלכלי בדרך כלל כתוצאה מהשקעה. מעשה זה של הרחק מאחרים הוא יחסית למה שעליך לעשות כדי לרשת עושר גם בחייך. חלומות אלה מעידים על צורך להתיישב ולהתמקד במשימה אחת בכל פעם בחייכם בכדי לעלות על הדרך ולקבל את התגמולים הרצויים לכם. לאחר שחלמת שהכפר שלך נמצא ליד האוקיאנוס זה מראה שאתה קצת חולם אבל גם כזה שהוא יצירתי, נוח עם הרגשות שלך, ומי שמזמין אושר לחיים שלך. היכולת להיות קרוב למים בחלום כזה הוא סימן טוב לבריאות נפשית מאוזנת, אושר, ריפוי ובריאות גופנית. גם אם הכפר טובע או מכוסה במים אך שורד, זה סימן לדברים טובים שיבואו בדרככם בקרוב. מחלה @ היא סימן רע כמו שחולם על כפר פנוי או כפר רפאים. חלומות אלה מעידים על בדידות ולעיתים מעידים על אובדן מעמד או מעגל חברתי. במיוחד כשיש יציאה מהכפר, זה סימן שמסתובבות שמועות או אנרגיות רעות. שקול אנשים שלא היו חביבים אליך או מפנים אליך גב. חשוב על הדרמה בחייך ועל מי שמתחיל אותה. זה הזמן פשוט לנקות את המעגל החברתי שלך כדי שלא תימשך לאמצע ויסבול מתוצאות. אם הכפר מאוכלס יתר על המידה, המשמעות היא שהחולם מרגיש תקוע וצפוף כאילו אין לו פרטיות. @ כאשר חולמים על כפר בו תושבי הכפר שמחים ואדיבים זה מייצג את המדינה השמחה שהחולם חווה או יחווה בקרוב מאוד. ניתן לומר את ההפך מכפר שמתייחס אליך כגורם חוץ – חלומות אלה מעידים על עצב או על ידי אחרים. @ ## יצירת כפר חדש או מעבר לכפר חדש מזמינה שינוי והתקדמות לחייכם. זה הזמן לקפוץ על הזדמנויות וליצור קשרים חדשים שהולכים לעבוד לטובתך. @ החלום הזה נקשר לתרחישים הבאים בחיים שלך … @ מרגיש צפוף מדי. ## מרגישים אבודים בעבודה. ## מרגיש מנותק מאחרים. ## הרצון להיות קרוב לאנשים. ## הצורך להרגיש מחובר לקבוצה. ## הרצון ללמוד להתרועע טוב יותר בקבוצות גדולות יותר. ## הרהורים על מגורים בקומונות. ## אושר בבית. @ ## רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של כפר … ## ביטחון. הִתנַכְּרוּת. חוסר ודאות. נוחות. פַּחַד. מַאֲבָק. עקשנות. תסכול. שִׂמְחָה. ##…

…בחיים האמיתיים הכס מסמל כוח ויוקרה. לכל מי שמלוכה יש ממלכה בה שולט וחי. לאדם זה יש סמכות על בני עמו. מה זה מסמל כשאתה חולם על כס? היו מודעים למשמעות החלום שלכם משום שהוא יכול לעזור לכם מאוד לשפר את רווחתכם. @ בחלום שלך אולי … @ ראית את עצמך יושב בכס. ## ראה כס מלכות שאינו כבוש. ## נראה מישהו שכובש כס. ## עמדתי מול כס מלכות. ## יורד מכס. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ חלמת לשבת בכס. ## ראיתי כס מלכות פנוי שאף אחד לא כובש אותו. ## מישהו ירד בשמחה מכס המלוכה. ## חלמת להימצא במלוכה. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ לראות כס מלכות בחלום מדבר על הזדמנות להצלחה. כס מלכות הוא מושב בו יכולים לשבת רק החזקים והמכובדים. באופן כללי, לחלום על כס מלכות מדבר על מעמדו החברתי של האדם. זה גם מסמל הצטברות של רצונות ורגשות שרק קרובי משפחתו של החולם מכירים. לחלום זה יש את התחושה הרחוקה של ציפייה סודית של אחרים. המשמעות היא שאחת תצליח באחריות גדולה יותר בחיים. הכס אומר שאתה נבחר. ## לחלום שאתה יושב על כס מלווה בין הגעה להצלחה וחווית שגשוג. זו מתנה נפלאה לחולם. חשוב לציין את החשיבה על הכוח שמאחורי הכס. אם אתה חולם על קורנטציה או יוכתר בכס זה אומר שצריך לתת את הטוב ביותר בכל העיסוקים העתידיים. עתיד מבטיח מאוד מחכה לכם … הצלחה והגשמת חלומותיכם. לשבת על כס המלכות פירושו שאתה אדם שמעריך מאוד את הסמכות ורואה את עצמך כאדם שנוח לו לסמכות על אחרים. ## אם חלמת שמישהו יורד מהכס בלי שום מרירות, זה מצביע על כך שאתה רוצה לחיות באורח חיים טוב יותר. אולי, הכרה מכובדת מחכה לך. אם בחלום שלך אתה זה שיורד מהכס, אכזבות ודאגות עלולות להגיע בדרכך. תן לזה לשמש אזהרה על מנת להיות זהיר במעשיך ובהחלטותיך. היו ברורים במטרותיכם כדי למנוע אכזבות. אם אתה לוקח עסק אז היזהר מהשותפים והחברים שלך כי הם עלולים להחליש אותך. ## החלום לראות מישהו מוכר יושב על כס המלוכה פירושו שקיבלתם והכרתם בסמכותו של אותו אדם בחיים ערים. האדם יכול להיות מישהו שאיתו אתה מתחרה – או מישהו מפורסם. החלום שלך אומר לך להכיר ביכולתו של אדם זה. ## אם אתה רואה את עצמך עומד מול אדם על כס המלכות, מסמל את היחסים הנוכחיים שלך עם מישהו שהוא עליון ממך. זה מראה לך שאתה יכול לקיים תקשורת או קשרים לא מוצלחים בשלב זה. רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של כס מלכות … ## משגשג, שמח ומפואר, נלהב, זהיר, מאוכזב מאנשים שגורמים תבוסה ומכובדים….

…ערים היו מבחינה היסטורית מקומות שבהם יש יותר הזדמנות כלכלית מאשר אזורים כפריים. אנשים נודדים לערים להיות המקום בו הפעולה נמצאת. ערים, אם כן, מסמנות את האינטרסים הכספיים שלך ואת השאיפות שלך לעתיד שלך. אוטובוס הוא סוג של תחבורה ציבורית שבה אנשים רבים מועברים ליעדם באופן קולקטיבי. חלומות שבהם אתה לוקח אוטובוס לעיר, מסמנים אפוא שחסר לך אוטונומיה במימון שלך. מכיוון שגם הערים וגם האוטובוסים הם מקומות שבהם מתאספים מספר גדול של אנשים שאין להם קשר אמיתי, ואז חלומות לנסוע באוטובוס לעיר מסמנים שאתה צריך לפתח קשרים הדוקים יותר עם אנשים אחרים. @ בחלום הזה יכול להיות שאתה … @ נשכחת באוטובוס הלא נכון. ## ישב ליד מישהו מסוכן או מעצבן. ## ישב ליד מישהו שנותן לך משהו בעל ערך. ## שר או רקד באוטובוס. ## יצאת מהתחנה הלא נכונה. ## עשה יחסי מין באוטובוס. ## נאכל באוטובוס. ## פספס את האוטובוס. ## היה נוסע באוטובוס מפואר. ## היית נוסע באוטובוס מלוכלך. ## לקח אוטובוס לבית הספר, לעבודה או לכנסייה. ## היינו בלתי נראים באוטובוס. ## היית עירום באוטובוס. ## נהג באוטובוס. ## חיכיתי לאוטובוס. ## ירד מהאוטובוס ואבד. @ ## שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ ניתנת למשהו בעל ערך. ## לבלוט מהקהל. ## סע באוטובוס. ## סע באוטובוס יוקרתי או בשכר. @ חלום מפורט כלומר … @ חלום בו אתה נוסע באוטובוס לעיר מסמל שאתה מרגיש כאילו אתה לא במושב הנהג כשמדובר בקריירה ובכלכלה שלך. יכול להיות שאתה כלוא בעבודה שאינה מתגמלת או מרגיש כאילו תרומתך בעבודה אינה מוערכת, כאילו אתה רק אחד מהקהל. רוב האנשים נוסעים באוטובוס בגלל צורך ולא מהנאה, כך שאתה עלול להרגיש כאילו הבחירות שלך מוגבלות על ידי הנסיבות הכלכליות שלך ופשוט אתה צריך לסבול ממצבך הנוכחי כדי להגיע להזדמנויות כלכליות טובות יותר. יעד האוטובוס בתוך העיר (כנסייה, בית ספר, עבודה) עשוי להצביע על אזור בחייו בו אתה צריך להיות עצמאי יותר ולהביע אינדיבידואליות רבה יותר ביחסיך עם אנשים באזור זה. @ חלומות בהם עלית לאוטובוס הלא נכון או מחכה לאוטובוס שלעולם לא מגיע הם אינדיקציות לכך שחייך נתקעו או שבחרת לקחת אותך לכיוון הלא נכון. יתכן שנכנעת ללחץ חברתי או להשפעה ממקורות חיצוניים שגרמו לך להרגיש מנוכר ולבד. לעומת זאת, זה עשוי להיות שיש מציאות פיננסית לא נעימה שאתה צריך להתמודד איתה, ואתה מעכב את הבלתי נמנע. לחלום להחמיץ את האוטובוס לעיר פירושו שהייתה לך הזדמנות להניע את חייך, אך חוסר פעולה מצדך הותיר אותך צורך לאלתר אפשרויות אחרות. @ לחלום לשבת ליד מישהו מסוכן או מעצבן מרמז כי לפאסיביות שלך בעבודה עלולות להיות השלכות מסוכנות עבורך. יתכן שתצטרך למצוא דרך לשנות עמדות או למצוא לקוחות פוטנציאליים חדשים. לחלום להיות נוסע באוטובוס מלוכלך מרמז שאתה מרגיש כאילו מה שאתה עושה למחייתך משפיל או משפיל ואין לך שום שליטה בגורל שלך. כמו כן, חלום בו אתה מקיים יחסי מין באוטובוס עשוי להצביע על כך שאתה מפר את התחושה האינטימית ביותר שלך את עצמך בדרך לשגשוג כלכלי. לחלופין, זה יכול להיות שאתה משתמש במיניות שלך כדי להתבלט מהקהל ובחתירה שלך לרווח כספי. אתה מתענג על משיכת תשומת לב לעצמך, אך יכול להיות שאתה לא שגרתי או בלתי הולם באופן שאתה בוחר לעשות זאת. לחלום שאתה בלתי נראה באוטובוס יכולה להיות שתי משמעויות. מצד אחד, זה יכול להיות שאתה מרגיש כאילו אתה די בלתי נראה ממש, חסר שליטה על הבחירות שלך ומתעלם מהחברים, המשפחה והמקורבים שלך. מצד שני, החלום עשוי להצביע על כך ששמירה על פרופיל נמוך ודהייה לקהל היא דרך הפעולה המועילה ביותר. איך אתה מרגיש בחלום להיות בלתי נראה יקבע את השלכות החלום. להיות עירום באוטובוס לעיר מסמל שאתה מרגיש פגיע, חשוף ומבודד בסביבה החברתית שלך וחוסר תחושת קהילה במקום העבודה שלך. @ אם אתה חולם שאתה נוהג באוטובוס לעיר, זה מסמל שאתה מרגיש שליטה בהגשמת חלומותיך למרות שהדרך לעצמאות כלכלית עשויה לערב אנשים רבים אחרים. לחלום על נסיעה באוטובוס שכר לעיר פירושו שבחרת להתרועע עם אנשים שמועילים זמנית לעזור לך להגיע לאן שאתה רוצה להגיע. לחלום על נסיעה באוטובוס יוקרה מסמל שיש לך קשרים שיהפכו את השגת המטרות שלך לחוויה נוחה יותר. @ לחלום לשיר או לרקוד באוטובוס מציע לך להיות מוכן לצאת מהתפקיד הפסיבי שלך בחיים שלך, לעשות קצת רעש ולמשוך קצת תשומת לב. @ החלום הזה נקשר לתרחישים הבאים בחיים שלך … ## עבודה ללא מוצא. ## יש חיובים בתשלום. ## רוצה לשנות את המגמה שלך. ## צפוי לקידום מכירות. רגשות שאולי נתקלתם בהם במהלך חלום של אוטובוס לעיר … ## שעמום. עִרפּוּל. אַלמוֹנִיוּת. אִי נוֹחוּת. פַּסִיבִיוּת. ציפייה. היסוס. תסכול. לחץ. לְהִיטוּת. שִׁעֲמוּם. צְנִיעוּת. חוסר משמעות. אֵמוּן….

…כשיש לך חלום לוח Ouija, זה אומר שיש רמה נוספת של רוח ונסתר כמו אנרגיות הקיימות בחייו. זה מראה על רצון להיות קרוב לכל המסתורי וגם הרוחני. זה יכול להופיע גם כאשר יש געגוע להיות קרוב למישהו שהלך לעולמו. המוות הוא התעלומה העיקרית של החיים ולכן קשה לתת לאדם אהוב ללכת, במיוחד אם הוא נפטר לפתע. מועצת אוג'ה בחלום פירושה שאתה מנסה להתחבר לאותו אדם בכל האמצעים הדרושים ולכן המוח שלך יוצר פורקן כדי לאפשר לזה לקרות. לעתים קרובות במקרים אלה, מועצת אוג'יה מהווה גם פורום לתקשורת עם אותה רוח וגם דרך לתקשר עם המדריכים שלך או עם מורי החוכמה שלך כאשר אתה עובר מעבר שאליו הם מנסים לעזור לך. מועצת אוג'ה יכולה להיתפס גם כמין ישות שלילית, בעיקר משום שישנן רוחות חולפות אשר הולכות על פני האדמה במובן זה שמחכות להישמע בדרך זו או אחרת. הם נשארים ליד סוגים שונים של לוחות רוח ולוחות של Ouija ומחכים למישהו שלא מספיק מיומן כדי לדעת שחייבים להטיל מעגל מגן כשמשתמשים בדברים כאלה, כך שרק הרוח המדוברת תגיע ללוח. בחלום הזה יתכן … ## קיבלת הודעות על לוח אוג'יה מאדם אהוב שנפטר. ## נראה רוחות חולפות ליד לוח אוג'ה שלך ## נמצאו אובייקטים נעים מסתוריים ליד לוח אוג'ה שלך, המסמלים את זיקתך לנסתר. ## שינויים חיוביים מתרחשים אם … ## הרגשת נחמה כשאהובך מתקשר איתך. ## הצלחת להבין את ההודעות בצורה ברורה ותמציתית והרגשת תחושת שחרור עד שהחלום של מועצת אוייאה הושלם יכולת ליצור את המציאות שלך. ## פירוש חלום מפורט … כשאתה חולם, למרות שלא צריך לפלוש אליך על ידי רוחות אקראיות, לפעמים זה יכול להיות קשה לדעת את ההבדל בין המוח הערתי והחולם, מה שאומר שהפחדים שאתה מחזיק בחיים הם גם את הפחדים שאתה מחזיק במוח החולם. אם אתה חושש שנוכחות רעה יכולה לבוא דרך מועצת אוג'יה, אותו פחד קיים במוח החולם. לחלום על סוג זה של אנרגיה פירושו שאתה מרגיש שפולש לך בחיים הערים שלך ושאתה מרגיש שאין לך כוח לשלוט בנסיבות סביבך. זה סמלי ששום דבר לא מתנהל כמו שהיה אמור ללכת ואתה מרגיש חסר יכולת וחסר שליטה. כשחולמים על מועצת אוג'ה, צריך לזכור שיש עוד עבודה קשה בחיים הערים ולא צריך להיות מוסחת יתר על המידה מהנאות אנושיות. חלום זה נקשר לתרחישים הבאים בחייכם … ## צער ## פחד מאובדן ## הצורך בסיוע אלוהי ## התבוננות בעתיד חייך. משברים באמצע החיים וכו '. ## תחושות שאולי נתקלתם בחלום של מועצת אוג'ה … געגועים. צַעַר. עֶצֶב. חֶמלָה. בְּהִירוּת. הִתחַשְׁבוּת. הִתבּוֹנְנוּת. מתסכל. חוֹפֶשׁ. כוח נפש. כוח הגוף. חוסר ודאות. קושי….

…אתה תצחק עלי כדי למשוך את תשומת לבך לסוג כזה של חלום נדיר. החלום הוא פשוט וגם נורא, אך המסר שהוא עתיד להעביר הוא גדול מאוד. חלום האסלה בדרך כלל מביא לך מזל ורווחה של החברה, אם היה לך חלום מסוג זה, עליך להיות זהיר יותר בעתיד. זה לא מפחד אלא כדי לגלות מקרים ברי מזל בחיים. ## אז בכל פעם שיש לכם חלום על אסלה אל תקלו בזה בקלות כאות חסר תועלת או נורא. יש לו מסר חזק להעביר, וכנראה שהמסר יהיה טוב לגבי העתיד שלך. יכול ללמוד על דברים רבים שהולכים להתרחש בעתיד הקרוב. @ אולי ראיתם … @ שירותים ישנים ליד הבית. ## שירותים שאינם משתמשים. ## ילד נמצא ליד השירותים. ## אסלה חדשה אך ללא מים. ## שירותים עם מספר רב של אנשים. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם אתה חולם … @ אם ראית חלום, שבו אתה נמצא בשירותים, יהיה לך שינוי חשוב מאוד בחיים שלך בעתיד. זה יכול להיות משהו כמו קידום מכירות, הגרלת הגרלה או מתנה מאחד מחברך. ## החלום שאתה נמצא בבור שירותים ואתה מכוסה בכל הפסולת מכף רגל ועד ראש, מביא לך את כל ההצלחה שאתה מצפה לקבל. @ תיאור מפורט … @ אסלה ישנה ליד הבית היא סמל חזק מאוד בפירושים חלומיים. האסלה מייצגת את העושר כיוון שהבית הוא סמל החיים או העצמי שלך. כדי שנוכל להבין את השאר, יהיה לך איזה דבר טוב. לפעמים החלום הזה יראה לך על רווחי האדמה שאתה הולך שיהיה בעתיד. ## האסלה, שאינה בשימוש, מייצגת את המשאבים או העושר שיש ברשותך אך לא בשימוש. אז אם ראיתם סוג כזה של חלומות, אנא קחו מעט כאב בבדיקת חשבונכם ובמקומות העתיקים של הבית או הגן. פעם חבר שלי מצא סיר קבור של מטבעות זהב בגינה שלו אחרי שחלם את החלום הזה. ## אם אתה אדם שמחכה שילדים או צוות יגיעו למשרד שלך, זה החלום שלך. האסלה מסמלת את העושר או הרווח, מהם אתה הולך ליהנות בעתיד. בחלומות הילד מסמל את הילדים והמשרתים. ## אסלה חדשה אך אספקת המים לא ניתנת או הופסקה מייצגת את העושר שלא ניתן לנצל בעצמך. האסלה מייצגת את העושר וחוסר המתקן הראשי מעניק לך את המסר של חוסר זמינות. ## האסלה עם מספר רב של אנשים היא עוד חלום, שמעיד על הון, אך הוא יוצל על ידי פעולות אחרות. אז חשוב על משהו שאתה חייב להרוויח, אבל אתה לא יכול להשיג. עליכם לחשוב היטב על מצבים אלה ולנסות לברר את הבעיה המסוימת. על ידי כך תוכל להשיג את היתרונות שהחלום הראה לך שיש לך. @ רגשות שאולי נתקלתם בהם במהלך חלום של שחקנים … ## ביישנות, כעס, רגשות איומים, רגשות רשלנות….

…כשחולמים על קיום ליד או על סוללה או סתם שחוויו סוללה כלשהי בחלומכם, זה אומר שיש לכם זמן רב של זמנים מאיימים ומתסכלים של אומללות לפניכם כתוצאה מהצבתם בעקביות את עצמך למצבים מלחיצים ולא ממלאים. @ חולמים על סוללות נוטים לסמל מצבים אומללים בדרכם מכיוון שלא הצליחו באמת לאפשר לעצמכם להתעמת עם כל השליליות סביבם ובמקום זאת הוצפו בצורה כזו שהחולם אבוד לכל העצב הזה. . ניתן לפתור זאת כמובן על ידי הבנה שחלום זה מזהיר אותך להתחיל לטפל בכל הדברים האגרסיביים הפסיביים לפני שיוצאים משליטה, אך לפעמים החלום הזה מגיע מעט מאוחר מדי עבור חלקם. אם זה קורה לך, התחל לבדוק אילו היבטים בחייך משמחים אותך ואילו אתה מוצא גורם לך להרגיש אומלל משמעותית. אם אתה מגלה שמשהו גורם לך להיות אומלל אז הגיע הזמן לסלק את כל מה שחייך. @ בחלום הזה יכול להיות שיש לך … @ מצאת את עצמך תקוע בסוללה ששוקעת רחוק יותר לאדמה. ## נפל מסוס לסוללה ושובר עצמות ומראה את הרצון שלך להילחם במצבים הלא נוחים האלה שמופיעים בחיים שלך. ## הונחת על סוללה כשמתחיל לרדת גשם המראה את הטבע הרגשי שלך כתוצאה מרגישות תקועה @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ הרשת לעצמך לשקוע ולהיות אחד עם הסוללה כדי שתוכל להתחיל מחדש. ## מצאת את עצמך בשלום כשזורקים אותך לסוללה ## מצאת נחמה אצל אחרים שגם היו תקועים על הסוללה ## החליטה ללמוד איך לטפס מעל הסוללה. @ ## פירוש חלום מפורט … @ סוללה יכולה להיות בחול ליד האוקיאנוס או בדרך כלל למצוא אותה ליד נחל או נהר. לעתים קרובות האזורים סביב המים הם שגורמים לקרקע להיות דשאית ושקיעה, ולכן אם אחד מוצא את עצמו חולם שהם נתקעים או אפילו שוקעים בסוללה, זה סמלי להרגיש כאילו חייהם אינם בשליטתם. והם כמעט טובעים. אלא שזה יותר גרוע מאשר לטבוע כי לפחות בטביעה, אתה נופל למים התהליך מתחיל, נאבק וכאלה, אבל בכיור איטי כמו זה שיקרה בסוללה, זה יגרום סבל ארוך לאנשים רבים, שיכול היה נמנעו. @ לא צריך לחשוש עם זאת, בסוף השקיעה בסוללה זו התחלה חדשה. זה מבאס להגיע למטה, אבל בסופו של דבר אתה יכול לשלוף את עצמך ממנו. זה חוק הסיבה והתוצאה, מה שתכניס לך יחזיר. אז דאגו לבחור ביצירות טובות ויצרניות כך שתקבלו יותר ויותר מהאנרגיה הזו. @ החלום הזה נקשר לתרחישים הבאים בחיים שלך … @ פחד מאובדן. ## קיום כאוטי. ## נסיעה ברורה ומודרכת. ## זקוק לחיבור לכדור הארץ. רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום על סוללה … ## מקורקע. עֲפָרִי. שלילי. מְתוּסכָּל. אובדן כושר עבודה. חָזָק. חלש. בְּהִירוּת. כניעה. הִתהוֹלְלוּת. יִראַת כָּבוֹד. הִתבּוֹנְנוּת…

…לראות חוף ארוך בחלומך קשור ברצון להתחלות חדשות. יש העברת חשיבה חדשה או אולי שינוי איך שאתה מרגיש כלפי מישהו. חלום שכולל חוף שיש בו חול טובעני מסמל שאתה חושש מחוסר וודאות. מישהו בעבודה שפט אותך לא נכון, וזה טלטל את היסוד האיתן שלך. אולי בטעות הפכת לבטוחה מדי במצבים בעבודה? לחלום על הליכה לאורך חוף ארוך פירושו שעליך להתמקד בעבודה שלך. @ לראות חוף סלעי או חלוקי נחל פירושו שעליך להחליט לאן אתה מכוון בעתיד. לחלום על שיזוף על חוף ים קשור למוח הלא מודע. הגיע הזמן לחשוב מה ברצונך לעשות. חוף נטוש מציין שאתה צריך להיות לבד זמן מה כדי לחשוב על דברים. אם התגוררת ליד חוף הים, הזמנים יהיו מאושרים יותר בעתיד. למצוא משהו על חוף הים זה סימן נהדר ושינויים יתרחשו בקרוב. אם מותקפים על החוף זהו חלום שלילי ועליך לאפשר לאחרים לעזור לך בחיים ערים. אתה עלול להרגיש מותקף והרגשות שלך הולכים להיות בכל מקום לזמן מה. @ בחלומך יתכן … @ ביקרת בחוף נטוש. ## גר ליד חוף. ## השתזפנו על חוף הים. ## טייל לאורך חוף הים. ## לנהוג בסוס על חוף הים. ## מצא משהו על חוף הים. ## מסתתר על חוף הים. ## מותקפים על חוף הים. ## ראה חוף חלוקי נחל. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ בחלומך היית שמח ומרוצה. ## עמדת בפוטנציאל שלך בחלום שלך. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ להיות ליד הים מחובר לרגשות שלנו, החוף הוא המקום בו הרגשות (המחוברים למים) בתוספת העולם החומרי (סמלי של החול) נפגשים יחד. החלום הזה מראה שאתה שומר רגשות חזקים בפנים ולא מוציא אותם החוצה. היו כמה בעיות בחיים שלך שאולי לא נפתרו ואתה עדיין עובד על הבעיות. @ חוף חולי שחור בחלומכם הוא סמל להשגה חומרית. לטייל לאורך חוף פירושו שהוא מגלה שאולי אתה נמצא בתוך מערכת יחסים בה לא ניתן להבין את הרגשות לגבי אורח החיים שלך. על פי תיאוריית מודל החלומות הבסיסית של פרויד, החוף מדגיש את התת מודע ואת העובדה שהחולם צריך לנוח. חוף מחובר לרצון. זה קשור ישירות לדרך חיים חדשה. כדי להבין את המשמעות לחלוטין, תצטרך לחפש יותר בפרשנות הפרטים סביב החלום. לרכוב על סוס לאורך חוף הים מעיד שאתה הולך לתת לאחרים לשלוט בך בעבודה. @ חוף חלוקי נחל הוא סמל לרעיונות שלנו, כל חלוק נחל מהווה הזדמנות בחייכם. זה יכול גם לגלות שהחזקת רגשות חזקים הנוגעים לעבודה, אך השתמשת בחוויות כדי ללמוד שיעורים בחיים. לטייל לאורך חוף חלוקי נחל פירושו שאתה לא מאושר בדרך כלשהי לאן חייך מועדים, זה עשוי להיות אינדיקציה לקשיים כמו גם טינה ברמה הרגשית. @ לראות סירה על החוף מקשרת לחברים וקשורה להתרגשות. במקרה זה זה כנראה יסמל אושר. לרוץ על החוף מייצג בטחון בחיים, אתה בטוח ברגשותיך ומחזיק בביטחון עצמי. לאכול גלידה על החוף פירושו שאולי הגבת יתר על המידה במצב. במקרים רבים החוף מציין את מחשבותיך הפנימיות ואת תגובתך לשינויים בחיי היומיום שלך. @ רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום על חוף … ## נהנה מהחוף. נהנים. מוּפתָע. נרגעים בשמש. נדהם. סקרן. שַׂמֵחַ….

…לעתים קרובות אנו חולמים על רגעים שגורמים לנו לנוח בחיים האמיתיים. שינוי זה של אירועים אמיתיים בחלומותינו עשוי לסמן את רצונותינו הנסתרים לחיים טובים יותר. חג ההודיה הוא האירוע המושלם להתכנס עם כל המשפחה סביב השולחן וליהנות מהאווירה הרגועה והמרגיעה שנוצרת על ידי הסביבה של אהוביהם. לחלום על יום ההודיה עשוי לסמן את הצורך של אהבה בחייו או את הצורך להראות יותר אהבה לאחרים. @ כמה חלומות הקשורים להודיה יכולים להיות: @ ארוחת חג ההודיה. ## הכנות ליום חג ההודיה. ## חסרים אורחים לארוחת ההודיה. ## חג ההודיה הרוס. ## אורח תודה מסתורי. @ מה המשמעות של חלומות אלה: @ אם אתה חולם שאתה נמצא עם המשפחה שלך סביב השולחן, אוכל את ארוחת ההודיה שלך מאשר שאתה מרוצה מחיי המשפחה שלך. יש לך משפחה אכפתית שתוכל לסמוך עליה. החלום הזה דומה יותר לשיקוף של חייך ושל הקשרים שיש לך עם הסובבים אותך. אתה לא רוצה לשנות משהו בחיים שלך, אתה אוהב את זה בדיוק כמו שהוא. @ אם אתה חולם שאתה אחראי על כל ההכנות ליום ההודיה זה אומר שאתה מרגיש שאתה קצת מנוצל במשפחה שלך. האחריות שיש לך קצת יותר מדי עבורך ואתה מנסה למצוא דרך לשתף את הדברים שמטרידים אותך עם הדברים הקרובים לך ביותר. @ אם בחלום שלך יש אורח חסר לסועד ההודיה ואתה עצוב מזה, יתכן שבחיים האמיתיים אתה אוהב מישהו שלא מכיר או משתף את הרגשות שלך. אם הנעדר אינו חשוב עבורך זה עשוי לסמן בדיוק את ההיפך: מישהו מאוהב בך ולא הבנת זאת עד כה. כמו כן, אתה עלול להרגיש צורך להודות למישהו על משהו טוב שהוא ~~ היא עשה עבורך, אך אי אפשר שתגיע לאותו אדם כעת. @ אם יש לך סיוט על האופן שבו יום ההודיה שלך נהרס ואתה מתקשה להבין איך זה יכול לקרות מאשר המשמעות שהיו לך חוויות רעות בעברך. או שעבדת קשה מדי למשהו ולא היית מרוצה מהתוצאות או שיש לך תחושה שכל מה שאתה עושה אינו מספיק טוב לסובבים אותך. החלום הזה יכול להיות גם אזהרה, להודיע ​​לך שלפעמים עדיף פשוט לדברים לקרות. @ אם אתה חולם שאורח הודיה מסתורי הגיע למקום שלך זה יכול להיות שמישהו חדש יראה גם בחיים שלך. אם אתה רווק יתכן שתמצא את מחצית חייך או את זה שיוביל אותך לאט לאט למצוא אותו. ובכל זאת, אם אתה מאורס, זה סימן שמשהו לא יכול לעבוד במערכת היחסים שלך ושאתה צריך לדבר עם בן ~~ בת הזוג שלך על קשרים אפשריים אחרים שיש לו ~~ היא. @ כמו כל חלומות אחרים, לחלום על יום ההודיה עשוי להיות כרוך ברגשות שונים, מכיוון שהם קשורים מאוד למה שקורה לנו בחיים האמיתיים. רגשות אלה עשויים להיות של אמון, חוסר אמון, ביטחון עצמי, אהבה, הטעיות או רצון להשיג משהו גדול בחייו….

…אם יש לך חלום על ראש השנה יש בו דברים רבים לבטא למעשה לחלום על שנה חדשה מתפרש כתערובת של טוב ורע. נניח שאתה חולם על שנה חדשה ומלאה בפעילות. יהיה לך זמן עמוס. זה יכול להיות אירוע של הנאה, כמו נישואי אחות למסיבה או פונקציה מהנה. או שאתה יכול לצפות לפריחה של הכנסה או קשר חדש. כאנשים ושנה חדשה מתחברים למוצא. ## ראש השנה ללא פרחים או חיפזון אומר שיש לך תקופה הקרובה של בדידות או מצב מלחיץ כלשהו. אם יש כמה תנועות כמו ריצה של ילדים שרודפים אחר מפלצות ענקיות, עליכם להיות ערניים יותר מכיוון שהם כמה סימנים לאירועים סבירים שלא יהיו לטובתכם. אם יש לך ילדים לשים לב יותר, מערכות היחסים שלהם בין מינים אחרים שכן המרדף אחר המפלצת הוא חיבוק גדול של ספינות יחסים לא רצויות. @ אם ראיתם את הדברים הבאים .. @ עץ ללא עלים. ## כמה אנשים רוקדים ברחוב. ## צמחים ללא פרחים. ## שולחן אוכל ללא אוכל מספיק. ## אדם שיכור. ## שמלות נוצצות בצבע ירוק או צהוב. ## יש ילדים שרוקדים בגינה אבל לא יכולים לראות את הפרצופים. ## זקן יוצא מהבית שלך עם מצב רוח כועס. @ תיאור משמעות החלום: @ עץ ללא עלים אמנם לא נראה נחמד מדי למראה אבל זה נותן לך הרבה דברים לחשוב. כאן עץ מייצג אותך והענף צריך להיות הכישורים והשותפים שלך. העץ הריק מראה לך שאתה צריך להשיג את שניהם. אז זה לא סימן רע אלא עצה. ## לרקוד אנשים ברחוב פירושו שאתה הולך לבזבז חלק מכספך או זמן לשווא. למעשה, הריקודים צריכים להיעשות במקום המתאים, אם ראיתם בנות או בנים רוקדים בשלב או בחדר נשפים שיהיה הסימן לעושר ואושר. ## צמחים ללא פרחים אומרים לנו שיהיה לכם משהו חדש; זה יכול להיות כיבוש או מערכת יחסים. אם אתה זקוק לעיסוק הולך להיות לך. כמו צמחים ופרחים הם בדרך כלל קשרים עם עיסוקים וקידום מכירות. ## השולחן ללא אוכל רב משמעו סוג של אי הבנה בינך לבני משפחתך. השולחן והאוכל מייצגים את ההרמוניה של המשפחה. אז היזהר עם יקירייך ## האיש השיכור מייצג את העושר והאושר הרב שיהיה לך בזמן המתמרמר. אף על פי שהשיכור אינו בעל אופי בחברה, כאן זה מביא מזל. לשתי השמלות המבהיקות יש את אותה השפעה כמו לשיכור שיהיו לך הצעות ומערכות יחסים נחמדות. ## הילדים בגן הם סימן לשגשוג שאתה הולך לחוות, אך אם ראית זאת כאמור לעיל, עליך להיות מודע לכך שתהיה אי הבנה כלשהי עם ההורים והילדים. (במיוחד עם ילדים מבוגרים.) ## הזקן יוצא מהבית הוא סמל אחורי אבל המזל שהוא מביא הוא לאין שיעור. אתה צריך להיות צוהל כל הצרות שלך יעלמו כמו בועות. האיש מוציא את כל הקשיים והצער ממשפחתך. כאן הזקן מסמל את החיים הקשים. בעיות או כעס שהיו לך, ולכן עזיבתו מייצגת התחלה של עונה חדשה של חום. @ מרגיש שיש לך בזמן שאתה חולם על השנה החדשה … ## אושר, חרדה, ציפייה, דילמה, כעס, דאגה וכו '……

…רכבות הרים יכולות להיות מפחידות או מהנות בחלום. הסמל של רכבת ההרים פירושו שתאתגרו אותך בחיים, כיוון שהנסיעה המשובשת היא איך תרגיש במצב. איך הרגשתם עם רכבת ההרים? האם זה היה גדול? התרגשת? התחושה שלך במצב החלומי תתן לך מושג כיצד לגשת לבעיה. למשל, אמור שאתה לא רוצה לרכוב על רכבת הרים מכיוון שאתה מפוחד מדי ואז זה יכול להראות שתיתקל במצב מפחיד שידאג לך בחיים האמיתיים. זה רק השתקפות של התחושה שלך בחלום. לחלום ליהנות מהנסיעה ולקבל ~~~ ~כיף ~~~~ רכיבה על רכבת ההרים ולהתרגשות זו קשורה גם לאיך שתרגיש בחיים בקרוב. כשאתה חולם על רכבת הרים, לעיתים קרובות יש הרבה דברים על החיים שלך, אתה חווה תקופה של שטף, התנהגויות לא יציבות, או פשוט הרבה התרגשות. חלומות על רכבות הרים יכולים להיות חיוביים ושליליים כאחד. המשך לקרוא עוד … @ לכולנו יש רגעים בחיים שבהם הדברים נראים מכריעים אבל זו סוג של התרגשות כמו עבודה חדשה, להתחתן, ללדת תינוק, להיכנס לקולג 'או לקחת על עצמם אתגר חדש בחיים. . כשאתה יושב בקדמת רכבת ההרים, זה סימן לקחת את האתגרים בראש ולהיות בהתרגשות ולשקוע בעצמך. אם אתה מתעכב מאחור, עצבני או מחליט ברגע האחרון שאתה לא הולך לרכוב, אתה רוצה לשקול איך אתה יכול להיות יותר אסרטיבי בחיי הערות שלך ובמה אתה נמנע. @ ## בחלום הזה יתכן … @ רצית לרכוב על רכבת הרים. ## ביקרת בפארק שעשועים. ## נדרשת התרגשות. ## נהיה חולה מנסיעה. ## המתין בתור ארוך לרכוב על רכבת הרים. ## לא היינו יכולים לרכוב על רכבת הרים. ## החליטו ברגע האחרון שאתה לא מתכוון לרכוב על רכבת הרים. ## היה במושב הקדמי של רכבת הרים. ## נפל מרכבת הרים. ## איבדתי משהו ברכבת הרים. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ נסיעה ברכבת הרים ואמצה את תחושת הכיף או ההתרגשות ## נמצאים בחזית רכבת הרים. @ פירוש חלום מפורט … @ כשאתה רואה רכבת הרים בחלום שלך אתה יודע שאתה נמצא בנסיעה בחייך הערים. איפה שאתה יושב על רכבת ההרים, זהו סימן מעשי לאופן שבו אתה מתמודד עם מתח ופעילות אינטנסיבית או מומנטום בחייך. זה הזמן לתפוס את החיים בקרניים ולרכוב עליהם על כל שווה. אמנם ייתכן שאתה חווה תקופה גבוהה בחיים שלך להבין שהשינויים שאתה עובר לטובה ואתה הולך לצאת מהצד השני בהיר יותר, מאושר וחכם יותר. רכבת ההרים היא סימן טוב אם יש לך גישה נכונה ושכל נפש לגביו. @ רכבת הרים עשויה להיות סימן לכך שיש אתגרים בחייכם ויהיו לכם עליות ומורדות. כשאתה רוכב על רכבת הרים עם חבר קרוב או בן זוג בחלום זה מעיד שהנושאים שאתה עובר הם רומנטיים או חברתיים. זה נורמלי לחוות הפוגה במערכות יחסים ודברים לא יכולים להיות מהנים, מהנים, מהנים כל הזמן. זה בסדר להזדקק להפסקה או להפסקת זמן קצרה כדי שיהיה לך זמן לעצמך. הביעו את רגשותיכם בגלוי ותכננו תוכניות לעתיד כך שאנשים סביבכם לא ירגישו בחוץ. @ כשאתה נתקע ברכבת הרים בחלום זה מסמל להיות או להרגיש תקוע בחיים שלך. זה שאתה תקוע לא אומר שאתה כאן במקום הזה לנצח. הסמליות של להיות תקוע ברכבת הרים היא תזכורת לכך שלא משנה מה הנסיבות השליליות שאתה חווה בקרוב יעברו. המתן לרגע בו תתחיל הרכיבה שוב וזכור לשמור את הידיים והידיים שלך בתוך הנסיעה בכל עת! ## לאבד פריט בזמן שרכבת על רכבת הרים – במיוחד אם שאר חלומך מתמקד בפריט שאבד יכול להצביע על הסחת דעת או חסר משהו. היזהר ברכושך ורגשותיך – חפש את הפריט עצמו ובדוק אם יש לו משמעות מסוימת. לדוגמא, אם אתה מאבד את טבעת הנישואין שלך כשאתה רוכב על רכבת הרים זה יכול להצביע על כך שאתה נטול דאגות מדי עם הרגשות שלך, נהנה יותר מדי, או שיש יותר מדי התרגשות ואתה צריך קצת זמן עם הזמן לבן הזוג שלך. אובדן הארנק שלך ברכבת הרים מעיד על חוסר אחריות עם כסף. ## להרגיש חולה מהנסיעה – זה מצביע על כך שמצב בחיים יגרום לך להרגיש חולה ואתה תדאג לאחרים. ## כדי להימנע מנסיעה ברכבת הרים – חלומות על הימנעות מכרכב יכול לספר על הדאגה הרגשית והפסיכולוגית שאתה עלול להיתקל בה, במיוחד אם אתה רואה את עצמך יורד ~~~ ~למטה ~~~~ בחלום שלך. ## הפוך על גלגול – להיות הפוך בחלום של האדם אומר שאתה תמיד רוצה לעשות כמיטב יכולתך, אתה לא רוצה לוותר אבל לפעמים אתה צריך לוותר בכדי לחולל שינוי ולגרום לזה לקרות. ## החלום הזה משויך לתרחישים הבאים בחייכם … @ להיות מודעים לחלוטין לחייכם ולאן אתם נמצאים בהם. ## מאפשר לעצמי ליהנות או להשתחרר. ## להיות חסר אחריות. ## להתגבר על הפחדים שלך. רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של רכבת הרים … ## מתרגש. עַצבָּנִי. כֵּיף. התרשמנו. לחוץ. מפחד. ציפייה. תוֹחֶלֶת. חֶברָתִי….

…אם החלום שלך כולל לראות את עצמך יושב בבחינה אז אתה מרגיש שאמונות המורל שלך נבדקות. חלום זה קשור לביקורת עצמית ולצורך להשיג ציפיות גבוהות בחייך. אם הצלחתם היטב בבחינה, זה מוכיח שאתם מסוגלים להישאר חזקים לאורך תקופה לא קלה, בדרך כלל בחינה מוכיחה שיש לכם מחשבות או שאתם צריכים להציג כמה פעולות ביחס לפרויקט שאחרים לא עושים. לא מסכים עם. חשוב לוודא שאם אתה מציג תכונות אלה אז אתה צריך להסתכל פנימה כדי לטפל בבעיות שבפנים. אם אתה מרגיש לבד בבחינה אז זו אינדיקציה לכך שחרדות בחייך צצו. אולי נדרשת הרפיה במקום די טוב בשלב זה. ## ## אם החלום שלך כולל בחינה ושאתה מרגיש שאתה לא מסוגל להשיג את התוצאות הרצויות, החלום הזה בדרך כלל מעיד או מדגיש את תחושות החרדה. אם אתה מוצא את עצמך בוהה בפיסת נייר ריקה ואינך מסוגל לענות על שאלות כלשהן בבחינה או לחלופין בחינה זו בשפה זרה אתה לא מבין את הטקסט, אז זה מעיד שאתה חושש שאתה לא הולך להיות מסוגל להמשיך לעבוד קשה כמו שאתה בחיים לתקופה ארוכה. אם אתה רואה שעון בחלומך והזמן נגמר אז זו אינדיקציה לפחד מפני הבלתי צפוי. ## בחלום שלך יכול להיות שיהיה לך … ## ## מצאת את עצמך בחזרה במכללה או בבית הספר ושאתה מתקשה לטפל בבחינה. ## פתאום למצוא את עצמך יושב בבחינה ללא שום הכנה וחוסר יכולת לענות על שאלות בעיתון. ## שיש מעט מאוד מודעות לנושא הבחינה. ## מתבקש להגיד בקול תשובה שאינך מכיר. ## הליכה לבית הספר תהיה מקום ללמד אחרים לתקשר בגלל חוסר הכנה. ## חוסר יכולת לתקשר או לענות על כל שאלה. ## עברת את הבחינה ואת חוגגת. ## בחלומך אתה מעודד אדם אחר לעבור בחינה. ## אתה מרגיש חרדה מהמחשבה לעמוד בבחינה. ## תחושה של להיות בבית הספר ולא יכול לעמוד בציפיות. ## ישיבה בחדר שקט כשכול ינשופים מתחילים לשבת בבחינה ואתה לא מסוגל לעשות זאת. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … ## ## אתה עובר את הבחינה. ## בתוך החלום שלך אתה רגוע ומסוגל לקחת על עצמך את כל האתגרים העומדים בפניך. ## אתה נתקל באושר ושביעות רצון כשעוברים את הבחינה. ## פיט אם החלום שלך להרגיש חם במיוחד כלפיך. ## יכולת לעזור לאנשים אחרים לעבור בחינה – להיות מורה ## הבחינה הייתה סביב מוזיקה שהביאה נחת. ## החלום הזה הוא בשיתוף עם התרחישים הבאים בחיים שלך … ## אתה תמצא יצירתיות בחיים שלך בקרוב והחלום הזה מעיד שהגיע הזמן להכיר שדרך גישות מעניינות לבעיה אתה הולך להיות מסוגל להתגבר על כל הקשיים שאתה נתקל בהם. ## שחשוב שתבין שחבר קרוב יוכל לעורר אותך בהמשך. חשוב שתשלים עם תחושת ההוויה שלך. ## מערכות יחסים הן שהעבודה שלך תשתפר בעתיד הקרוב, אתה בונה באופן לא מודע את האנרגיה במצב זה, והיא עשויה להשתנות לטובה בהמשך. ## סביר להניח שנתקלת בכמה נושאים וחלום זה מצביע על כך שאתה צפוי להיות הרבה יותר טוב בעתיד. ## התקשית להימנע מתחושות שליליות בחייך לאחרונה. ## התחושה להיות מודאגת ממה שעתיד לבוא בחיים שלך. ## פירוש חלום מפורט … ## לחלום ספציפי שאתה נכשל בבחינה או במבחן מסמל בדרך כלל שאתה הולך להרגיש לא מוכן למצב בעתיד הקרוב. חשוב להכיר בכך שאתה צריך לקבל את מה שאתה יכול לעשות בחיים ערים שכן ישנם מקרים בהם אתה עלול להרגיש חרדה. הבחינה חיובית אם אתה מצליח למצוא תשובות לשאלות שאתה צריך כדי להצליח בבחינה בהצלחה. להיבדק על ידי רופא או על ידי חייזרים שדרוש כי אתה צריך להיות מודע לבריאותך. חשוב על היבטים שעשויים להשפיע על רווחתך הנפשית וכיצד ניתן לשפר זאת בעתיד. כל הגורמים הקשורים לכך שאינך מצליח להשיג את התוצאות הרצויות – כגון העט שלך דלף, או שאתה ממהר לקראת סוף הבחינה, אך אינך מסוגל להיכנס לחדר או שאתה לא מקבל את שאלות לתשובה – כולן מצביעות על העובדה שאתה מרגיש שאינו מספיק במצב עבודה. ## אם אתה מעביר מצגת לקהל ששמח על המסירה שלך, זהו חלום חיובי. אם אתה חולם שאתה אומר להוריך תוצאה מבחינה, פירוש הדבר שאתה מרגיש שנבדק על ידי משפחתך. אם אתה הפרזנטור או המורה בתוך החלום, זה מסמל שאתה מחזיק בכוח על אחרים כרגע. חשוב להבין שעליך להתאים את עצמך לחברה, רק כשאנחנו גדלים ונהיה מבוגרים אנו מזהים דרכים בהן אנו יכולים לגשת לבעיות שונות. להרגיש לא מוכנים לחלום שלך מעיד על כך שאתה לא מרגיש מוכן לקחת על עצמך אתגר גדול בחיים שלך. אינדיקציה נוספת היא שחלום זה קשור לתסכול ולכן נסה להכין תגובות בחייך הערים – אם נתקלת בביקורת או שיפוט כלשהו בחלום שלך. סוג זה של חלום קשור ישירות לפחד שלך ולאשמה שלך מההופעה להופיע בחיים ערים. לחוש כל סוג של עצבנות בחלומך הקשורה לבחינה או למבחן היא אינדיקציה לכך שעמדות ואמונות ישנות בכללותן צריכות להיות מאותגרות בעתיד. חשוב לא לפרש את החלום הזה במנותק. חשוב על המקום שבו אתה נבדק. ## חשוב גם על המספרים ששויכו לחלום שלך האם ענית רק על שאלות לדוגמא? למה יהיה מספר שמונה קשור במצב שבו אתה מרגיש שאתה לא יכול לעמוד בסימן. תחושה של אי יכולת לעמוד בסטנדרטים של הבחינה מעידה על כך שהדברים לא ירדו במצב. הסיבה שבגללה נתקלתם בחלום זה היא שאתם מתחילים להרגיש שאחד מהתחומים בחייכם הערים התמודד. ## מבחן נהיגה מראה כי אתה מושפע בקריירה שלך או בחיי האהבה שלך בכיוון מסוים ושאתה מרגיש שיש לך שליטה מועטה בנסיבות. ## בחינה בבית ספר מתמקדת במיוחד באמונות שלך שנבדקות על ידי אחר. בדיקה שאתה לא מצליח פירושה שאתה עומד להתמודד עם כמה סיטואציות מורכבות במהלך השנה הקרובה ושאתה צריך לשמור על המוח שלך ממוקד במה שחשוב לך. אם תעבור את הבחינה אז אתה תהיה מסוגל לשלוט בכל הנסיבות ולהצליח במאמץ שלך. ## פרשנות חלומית קדומה (1935) … ## חשוב להכיר בכך שלקיף כל סוג של בחינה הוא הסמליות שאתה מעמיד במבחן בחיים הערים. חלומות מסוג זה הם בדרך כלל להדגיש תחושה של דאגה וחרדה במצב הקשור לעמידה בציפיות. קבלת אתגרים נוספים תאפשר לך לשפר את מערכות היחסים שלך עם אחרים. זהו חלום קלאסי אשר קשור להתגברות על מכשול. ## אם אתה נכשל בבחינה אז החלום הזה מעיד על שאיפותיך מעבר ליכולות שלך ולחיים הערים שלך. חשוב להכיר בכך שאתה מוכן לקחת על עצמך אתגרים חדשים. ## אם תעבור את הבחינה בקלות תוצג בפני קהל גדול ללא בעיות משמעותיות, אז החלום הזה מעיד שאתה מרגיש בנוח בכל ההישגים שעלולים לקרות בעתיד. יש תיאורטיקני חלומות שמצביעים על כך שישב בחינה קשור לפחד להיכשל הם אתגר בחייכם הערים. זה בדרך כלל קשור לחוויה מלחיצה בחיי הערות שלך. זה די פשוט בכך שאם אתה נכשל החלום הזה הוא שלילי ואם אתה עובר חלום זה חיובי. ## אם אתה רואה את הניקוד שלך או את המכללה שלך ואתה רגוע ומוכן במצב, זה מצביע על כך ששחרור רגשות ואמונות בחיים הערים שלך יאפשר לך להתקדם בהצלחה. ## אם בחלום שלך אתה לא רוצה ללמוד אז זה מראה שיש לך חברים רבים ומשפיעים. ## אם אתה לומד או לומד בחלום שלך אז זה מעיד שיש לך עניין רב בידע החיווט. ## אם אתה מבקר באקדמיה בחלומך אז זה מראה שאתה צפוי להתחרט על הזדמנות שתעבור לך. ## אם אתה חולם להיות במכללה לגשת לבחינה, זה מצביע על כך שאתה צפוי לעמדת כוח מתקדמת. ## לחלום שחזרת לבית הספר התיכון מוכיח שאתה צפוי לקבל שבחים באמצעות ניצחון ראוי. ## אם בחלום שלך השעתה את התיכון ואתה צריך להיבחן, זה מראה שאתה צפוי להיתקל בכמה צרות בחייך. ## אם אתה סופר בחלום שלך ומצופה ממך לענות על שאלה מתמטית בכיתה, זה מצביע על כך שיהיה לך בעיה לשלוט ברגשות שלך בעתיד הקרוב. ## אם אתה סופר ספציפית את טבלת הזמנים אז זה מצביע על כך שאתה צפוי להיות בר מזל מידע להון שלך יהיה קדימה. ## אם אתה עונה על שאלה מתמטית ואתה עונה בטעות, זה מראה שאתה הולך להתגבר על אויבים במצב עבודה. ## לחלום שאתה עובר בחינת היסטוריה מעיד על קשר לא נעים ארוך עם המין השני. ## אם אתה מוצא את עצמך בחזרה באוניברסיטה ואתה עובר בחינה, למרבה הצער אתה צפוי להיתקל במישהו שאתה לא יכול לסמוך עליו בעתיד הקרוב. ## תחושות שהיו לך בחלום זה על בחינה או מבחן … מודאג. מפחד מהעתיד. לא מסוגל לעמוד בציפיות. פגיעות. חֲרָדָה. תחושת פאניקה על מנת לסיים את הבחינה. חֲסַר יְכוֹלֶת. אַשׁמָה. בושה. כוח למסור ולברוח מהמציאות. לא ניתן להמשיך. חוסר יכולת לתקשר עם אחרים. שַׂמֵחַ. חֲגִיגָה. שְׂבִיעוּת רָצוֹן. דאגות. יכולת לעמוד בהישגים. סטנדרטים גבוהים. תוֹחֶלֶת. לגלות כישרון חדש….

…החלום הזה פשוט מאוד ויש לו פרשנות פשוטה. פעולותיו של פקיד מתורגמות לרוב כשליליות, ופעולות בבית המשפט יכולות להיות מדכאות. מטרתו של חלום זה היא להראות לכם כי אין לראות כמובן מאליו רכוש חומרי. זה גם מסמל שאולי יש סביבך חברים כוזבים שמנסים להוציא ממך כסף או כוח רגשי. החלום הזה מבשר צרות וקשיים. לחלום שתגיע לבית משפט ותראה פקיד, או אם אתה חולם שאתה הפקיד פירושו שאתה עומד לעבור מצבים מביכים בבית או בעבודה. @ לחלום על פקיד יכול לחזות משפט עם מישהו, בצורה של ויכוח. זה באופן כללי חלום רע לילדה צעירה, שכן לחלום על פקיד משמעו שהיא יכולה להישאר לא נשואה. חלום זה יכול גם להעיד על צרות ביחסים עם אחרים. @ בחלומך ייתכן שיהיה לך … @ ראית ערובה קוראת ראיות. ## ראינו פקיד עם פאה. ## נראה בעל דין עם חלוק. ## היית פקידה. ## היו עריכת משפטים מרובה בבית המשפט. ## ראינו פקיד יושב על כיסא. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ המפקח נהג בהגינות ובצדק. ## המפקח סייע במקרה צודק. ## המפקח סייע לשופט בצורה אדיבה. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ חלום של פקיד יכול לחזות מכשולים וקשיים, השלכות במאבק, ושאתה יכול להאשים אותך כוזב, אבל תמצא צדק. לראות קריאה של פקיד יכול להיות שלא ניתן לעשות נישואין. פקיד עם פאה מציע לך להיות זהיר יותר בפעולות, ואילו פקיד לובש חלוק הוא סימן להסרת מצב לא נעים מחייך. אם אתה פקיד בחלום שלך, זה סימן של ספק. לראות עוד ערערים בחלום שלך מבטא מחלוקת וחוסר ודאות בקבלת החלטות חשובות. @ אם אתה רואה פקיד יושב על כיסא, תיפטר מדאגות מלחיצות. הפקיד הוא מבשר של מצבים קשים ומניעת הצלחה. אם אתה חולם על עצמך להיות פקיד, זה סימן להימנע מלהילחם עם כולם. רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של פקיד … ## מוטרד. עסוק. מוּפתָע. מְבוּלבָּל. עָצוּב….

…חשבונות חלומות: פרנץ קפג'ה 1883-1924 פרנץ קפג'ה כתב ביומניו ב -21 בספטמבר 1917 על חלום שחלם על אביו. פרנץ נולד ב- 3 ביולי 1883 ומת ביוני 1924. הוא היה סופר בדיוני גדול מפורסם. פרנץ סבל מסיוטים רבים הכוללים דה-הומניזציה ומבוכים מוזרים. ## זה מה שהוא נזכר: היה קהל מצומצם … לפניו אבי פרסם לראשונה את התוכנית שלו לרפורמה חברתית. הוא היה מודאג מכך שהקהל הנבחר הזה, נבחר במיוחד לדעתו, יתחייב להעלות תעמולה לתכנית שלו. על פני השטח הוא הביע זאת בצורה צנועה הרבה יותר, רק ביקש מהקהל, לאחר שהיה צריך לשמוע את דעותיו, לתת לו כתובת של אנשים מתעניינים שעשויים להיות מוזמנים לפגישה ציבורית גדולה בקרוב. אבי מעולם לא התמודד עם האנשים האלה, וכתוצאה מכך תיאר את תוכניתו באותה שקט קיצוני שהוא סימן החובב. החברה, למרות העובדה שהם כלל לא היו מוכנים להרצאה, זיהתה מיד שהוא מציע להם, בכל הגאווה שבמקוריות, מה לא היה אלא רעיון ישן ונשבע שהיה ביסודיות התלבט לפני זמן רב. הם נתנו לאבי להרגיש את זה. עם זאת, הוא צפה בהתנגדות, ובהשתכנות מפוארת בחוסר התוחלת שלה (אם כי לעתים קרובות נראה שהוא אפילו מפתה אותו), עם חיוך מריר קלוש, הביא את דבריו בצורה נחרצת עוד יותר. כשסיים, אפשר היה להבחין מהמלמול העצבני הכללי שהוא לא שכנע אותם לא במקוריות ולא במימוש התכנית שלו. לא רבים התעניינו בכך. ובכל זאת, פה ושם היה אפשר למצוא מישהו שמרוב טוב לב ואולי בגלל שהוא הכיר אותי, הציע לו כמה כתובות. אבי, מבולבל לחלוטין מהמצב הרוח הכללי, פינה את הערות ההרצאה שלו והרים את ערימות התלושים הלבנות שהיה מוכן לרשום את הכתובות המעטות. יכולתי לשמוע רק את שמו של חבר מועצה פרטי מסוים סטריזנובסקי, או משהו דומה. מאוחר יותר ראיתי את אבי יושב על הרצפה, גבו על הספה, כשהוא יושב כשהוא משחק עם פליקס. נבהלתי, שאלתי אותו מה הוא עושה. הוא חשב על תוכניתו. @ ## פרנץ קפחה 1847-1865, 1911. ## אז מה המשמעות של החלום הזה? ## החלום הזה הוא בבירור על אביו. זהו חלום רוחני המראה שיש מסר מרכזי. העובדה שהוא נזכר בכך בפירוט כה עז מראה כי המסר היה השם שקיבל בחלום. אם אתם חווים חלום כזה זכרו להקשיב לשמות ~~ או לשמות החשובים….

…האם יש לך חלום שבו אתה מוצא את עצמך יושב למבחן? חלום כזה מסמל שאתה נתקל באיזה מצב מביך בחיים ואתה מרגיש ~נבחן~ בגלל זה. בחלום אתה עשוי לראות … @ אתה יושב במבחן. ## אתה יכול לענות על כמה שאלות בלבד. ## אינך יכול לענות על שום שאלה. ## פספסת את המבחן. ## נכשלת במבחן. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ הצלחת לענות על כל השאלות. ## יש לך תשובות לרוב השאלות. ## עברת את המבחן. ## השיגתם טוב מאוד במבחן. ## אתה נחוש להצליח במבחן. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ לראות את עצמך מוגש למבחן בחלומך פירושו שהתרחשות כלשהי בחיים האמיתיים שלך מטרידה אותך. אתה לא מאוד בטוח שתצליח להתמודד עם המצב או לא. תחושה זו של חוסר וודאות יכולה לגרום לך לחלום שבו אתה מוצא את עצמך נבדק למצב כלשהו בחיים האמיתיים שלך. ## אם אתה רואה בחלום שנכשלת במבחן שעברת, פירוש הדבר שתחושת חוסר יכולת להתמודד עם סיטואציה כלשהי בחיים האמיתיים גרמה לך להתפטר מגורלך והכישלון בחיים האמיתיים הגיע ככישלון במבחן בחלום שלך. ## שוב פחד מכישלון של קיום קשר כלשהו עם אדם אחר בחיים האמיתיים יכול לגרום לדיכאון בך. דיכאון ועצב זה בגלל כישלון בתרחיש בחיים האמיתיים עשויים להיות הגורם לחלום שבו אתה רואה את עצמך כושל כישלון במבחן. ## בחלום אתה עשוי לראות שלא הצלחת לעבור את המבחן מאחר שהגעת באיחור או מסיבה כזו שאינה מאפשרת לך לעבור את המבחן. הסמל של החלום הזה אומר שאתה חושש שלא תוכל להשלים עבודה כלשהי שהתחלת בחיים האמיתיים שלך. ## אם אתה מוצא את עצמך בוגד במבחן אז זה מסמל שלא היית כנה עם אחרים ועם עצמך לגבי עבודה כלשהי או כמה מילים בחיים האמיתיים שלך. התחושה של להיות לא הוגן ממליצה לך לחלום את החלום הזה שבו אתה בוגד לא רק בעצמך אלא גם באחרים. ## הרגשת עצבנות עם מישהו או משהו בסביבת החיים האמיתית כשמתבקשים לענות בניגוד לרצונותיכם לגבי מעשה כלשהו עשויה לגרום לכם לחלום גם כן. בחלום אתה עשוי לראות שאתה נאלץ לשבת במבחן שתרצה להימנע ממנו, אך אינך מצליח בכך. זה נגרם על ידי הגירוי שהיה לך בתת המודע שלך שמתגלה בחלום שלך. ## הצלחה מולידה הצלחה מוצגת בחלום שבו אתה מדמיין את עצמך כדי להצליח במבחן. זה נותן לך את הביטחון שאתה מרגיש שיהיה לך במצב אמיתי. ## כשיש לך חלום שבו אתה עובר את המבחן בצבעים מעופשים, הסמליות של החלום מסמלת שכל מה שיכול לבוא, אתה מרגיש שמחה על הידיעה שאתה מוכן לקחת על עצמך את העבודה שהוטלה עליך בחיים האמיתיים. רגשות שאולי נתקלתם בהם במהלך חלום מבחן עשויים להיות … ## אי וודאות, כישלון, חוסר יכולת, פחד, דיכאון, עצב, דכדוך, חוסר יושר, גירוי, ביטחון והתרוממות רוח….

…כאשר יש לך חלום שאתה נמצא בבית עץ או שאתה רואה בית עץ בחלום שלך, המשמעות היא שאתה מנסה להימנע מהמציאות בחיי היום יום שלך ואתה בורח מהבעיות שיש לך. אתה נמנע מלהתמודד עם הבעיות ולקבל את הפתרון ובמקום זאת אתה נמצא בהכחשה. ## כשיש לך חלום שאתה בונה בית עץ, זה מעיד שאתה עובד קשה להשגת מטרותיך בחיים. סוג זה של חלום מסמל שאתה מנסה למצות את הפוטנציאל שלך ולפתח את עצמך כשאתה משפר את חייך. ## אם אתה יושב בבית העץ עם מישהו אחר בחלום שלך, המשמעות היא שאתה מעריך את היחסים שיש לך עם אנשים אחרים. החלום הזה אומר גם שאתה באמת מרוצה ממצבך הנוכחי ואתה מרוצה ממה שיש לך ואיך אתה חי. בחלומך יתכן … @ נראה כי אתה גר בבית עץ. זה מצביע על כך שאתה בהכחשה ואינך רוצה לקבל שיש לך בעיה ובמקום זאת אתה בורח מהבעיות היומיומיות שלך ונמנע מהם. ## נראה שאתה בונה לעצמך בית עץ. זהו חלום חיובי למדי כי זה אומר שאתה עובד קשה כדי להשיג את המטרות שלך בחיים. ## נראה שאתה מדבר עם מישהו בזמן שישב בבית עץ. זה מרמז שאתה מרגיש בנוח במצב הנוכחי שלך. זה גם אומר שאתה מעריך את מערכות היחסים הנוכחיות שלך. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ יש לך חלום שאתה בונה בית עץ ואתה מבין שעבדת קשה מאוד בחיי היום יום שלך כדי שתוכל להשיג את היעדים שהגדרת בחיים . ## יש לך חלום שאתה יושב מתחת לבית עץ ואתה מדבר עם מישהו שמראה שאתה מרוצה מאוד ממצבך הנוכחי ואתה מנסה גם להעריך את היחסים שיש לך עם אחרים. @ פרשנות חלומית מפורטת … @ אתה יכול לחלום על מגורים בבית עץ, מה שאומר שאתה מנסה לברוח מהמציאות ולעשות משהו אחר כדי למנוע את הבעיות שאתה מתמודד בחיי היום יום שלך. ## כשאתה חולם שאתה בונה את בית העץ אז זה מציין משמעות אחרת שהיא חיובית שאתה בעצם עובד קשה להשגת המטרות שלך בחיים ## כשאתה חולם שאתה כורת עצים כדי שתוכל לבנות בית עץ, זה אומר שאתה מבזבז את הזמן, הכסף והאנרגיה שלך על דברים מטופשים שאינם מועילים לך. הסיבה לכך היא לברוח מהמציאות ולהימנע מלהתמודד עם אמת הבעיות שאתה עובר. ## למשל, ייתכן שאתה סובל מדיכאון כלשהו בחיים האמיתיים ובמקום להתמודד עם הסיבה לדיכאון ולמצוא פיתרון מתמשך, אתה נוקט באלכוהול כדי שתוכל לשכוח מהבעיות שלך. @ רגשות שאולי נתקלתם בהם במהלך חלום של בית עץ … ## חרדה, אכזבה, אומללות, עייפים, מותשים….

…הטקסוס נמצא לעיתים קרובות בחצרות כנסיות בבריטניה, סקוטלנד, פורטוגל וצרפת. עץ הטקס העתיק ביותר נוטה להימצא בקתדרלות בנורמנדי. עץ הטקסון מציין את התעלות הגסיסה, והוא נמצא בדרך כלל גם בכפרים צרפתיים – בכיכרות העיר המרכזיות. אם אתה חולם על עץ טקס זה אומר שאתה עלול להיתקל באכזבה או במחלה בעתיד. ## אם אתה אישה צעירה ואתה רואה את עצמך יושב מתחת לעץ טקסוס, אז יש לך פחדים רבים שעליך להתגבר עליהם לפני שתצליח להתקדם בעתיד. החלום הזה גם מצביע על כך שאם אתה רואה מישהו שאתה מכיר עומד ליד עץ טקסוס, סביר להניח שתשמע על מחלתו של אותו אדם בעתיד. ## בחלומך ייתכן שיהיה לך … @ ראית עץ טקסוס. ## ראה יער עץ טקסוס. ## טיפס על עץ טקסוס. ## השתמשו בעלים של עץ טקסוס. ## חיתוך עץ טקסוס. ## נופל מעץ טקסוס. ## ענפי עץ טקסוס. ## שורשי עץ טקסוס. ## עץ טקסוס מת ומתייבש. ## בית עץ טקס בעץ טקסוס. ## שריפת עצים. ## עצמך או מישהו שמתפעל מעץ טקסוס. @ שינויים חיוביים מתרחשים אם … @ אתה נהנה לראות את עץ הטקס בחלום שלך. ## בסך הכל החלום מתברר טוב. ## החלום הכללי מסתיים על בסיס חיובי. @ פרשנות חלומית מפורטת … ## עצים טקסיים הם סמל לחיי נצח, והם נמצאים בדרך כלל בחצרות הכנסייה. בהורפורדשייר, בריטניה, ילדות צעירות היו הולכות לחצר כנסייה לא מוכרת ומולשות חתיכת עץ טקסוס שתניח מתחת לכרית שלהן בלילה, שכן ככל הנראה הדבר מבטיח חלומות של בעל לעתיד. להעריץ את עץ הטקס בחלום מעיד על כך שתצטרך להתמודד עם אירוע עצוב בחיים. ## ניתן לראות בחלום זה גם באור חיובי, מכיוון שהוא יכול גם להציע חיים חדשים והזדמנויות חדשות העומדות בפניכם . ענפי עץ הטקס מראים את היכולת שלך לפתח קשרים חדשים עם אנשים אחרים, והעובדה שהם נעים לכיוונים שונים ברוח, פירושה שתהיה הזדמנות לחברויות חדשות רבות. יש לראות בעץ הטקס גם נותן אמון בפרויקט או במיזם עסקי. @ עץ טקס הנראה מלמעלה מצביע על כך שיש לכם משאלות רבות, וכי עליכם להקרין את מה שחלומותיכם אומרים, לפני שתוכלו להשיג את מבוקשכם בחייכם. כדי לראות עץ טקס מת בחלום שלך פירושו שאתה עשוי להרגיש שהדברים נכנסו לשיא ואתה צריך לנקוט בפעולה. @ לראות עץ טקס כורת, או לכרות עץ טקס בחלום שלך מעיד שאתה הולך להתבלבל ממעשיו של מישהו. חשוב שתחשוף את האמת מאחורי דלתות סגורות. מתורגמנים לחלומות קדומים היו משייכים עץ טקס נופל לממלכות נופלות. בימים אלה החלום יכול להיות גם קורבן חובה לטובת החברה או חבר קרוב. אם תשומת לבכם מופנית לגדם עץ הטקס שנפל, פירוש הדבר שלעיתים אינכם מקבלים את המסר הרצוי מאחרים. @ לחלום על יער, יער או יותר מעץ טקסוס אחד יחד מציין שתגלה בתוכך את הצמיחה והאושר הרוחני שלך. כיוון שאזור מיוער הוא בדרך כלל טבעי, הוא מהווה השתקפות ישירה על הרגשתך כלפי האני הפנימי שלך. החלום מעודד אותך להירגע ולהיות טבעי. @ לחלום על שריפת עצים טקסיים או מדורת עץ מצביע על כך שאתה מרגיש כאב, ושעליך להסתתר כדי לשפר את עצמך. להיות בעץ מלא בעצי טקס בלילה מעיד על כך שאתה מחזיק ברגשות עמוקים לגבי בחירת אפשרויות חדשות, ועליך לתת לעצמך להיות מאושר. חלום של עץ טקס מעיד על כך שאתה צריך להתקדם, ולפניך זמנים מאושרים. @ לטפס על עץ טקס בחלום שלך מרמז שאתה מנסה להתרחק ממשהו שדורש את תשומת לבך. לחלום על בית עץ בעץ טקסוס מעיד שאתה צריך להיות יותר אסרטיבי ובוטה במצב. לראות או לפגוש מישהו בעץ טקסוס מרמז שתעבור בקרוב לעבור דירה. @ רגשות שאולי נתקלת בהם במהלך חלום של עץ טקסוס … ## שמחה. מוּפתָע. תוֹכֶן. נדהם. סקרן. מוּפתָע. שַׂמֵחַ. נהנים. מעריץ. חָרֵד. מודאג. מוּדְאָג….